آسیا خودرو

پژو 508 فرست‌ادیشن، پاسخی به پاسات

پژو مشتاق است که برای رقابت با رقیب اصلی خود یعنی فولکس‌واگن پاسات، نسخه‌ای خاص ارائه دهد. پژو این کار را با مدل مجهز جی‌تی شروع کرده، این نسخه جدید که «فرست‌ادیشن» نام دارد، می‌تواند در رنگ‌های قرمز آلتیمیت یا آبی‌مشکی در ترکیب با رگه‌های مشکی در قسمت جلو عرضه شود. همچنین، این نسخه خاص، از چرخ‌های آلیاژی 19 اینچی و طراحی دورنگ بهره می‌برد.

پژو مشتاق است که برای رقابت با رقیب اصلی خود یعنی فولکس‌واگن پاسات، نسخه‌ای خاص ارائه دهد. پژو این کار را با مدل مجهز جی‌تی شروع کرده،  این نسخه جدید که «فرست‌ادیشن» نام دارد، می‌تواند در رنگ‌های قرمز آلتیمیت یا آبی‌مشکی در ترکیب با رگه‌های مشکی در قسمت جلو عرضه شود. همچنین، این نسخه خاص، از چرخ‌های آلیاژی 19 اینچی و طراحی دورنگ بهره می‌برد.

 

در فضای داخلی این خودرو از مواد و اجناس باکیفیت بالا نظیر چرم آلکانتارا، المان‌های طراحی‌های چوبی، نمد سقف و پارکاب با نوشته First Edition استفاده شده است. همچنین نسخه جدید 508، بسته تکنولوژی برای این مشتریان فراهم کرده که چراغ‌های کاملا ال‌ای‌دی، امکان دید در شب، سیستم صوتی فوکال با هدفون‌های بی‌سیم و جهت‌یابی سه‌بعدی با صفحه‌نمایش لمسی 10 اینچی از جمله آن‌هاست. استفاده از پدال‌های آلومینیومی با رگه‌های کرومی از دیگر جذابیت‌های این نسخه به شمار می‌رود.

 
 
نسخه فرست‌ادیشن 508
 

نسخه فرست‌ادیشن به‌عنوان گوهر تاج 508، تنها می‌تواند با پیشرانه‌های پرقدرت به‌ویژه نوع بنزینی با 225 اسب بخار و نوع دیزلی با 180 اسب بخار عرضه شود که هر دوی این پیشرانه‌ها مجهز به جعبه‌دنده اتوماتیک 8 سرعته هستند. 

 

نسخه فرست‌ادیشن 508
 
 

هرچند پژو هنوز اطلاعاتی در خصوص تعداد تولید این مدل ارایه نداده است، اما به این موضوع اشاره کرده است که نسخه فرست‌ادیشن به تعدادی محدود تولید خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند خرید این مدل را به‌صورت آنلاین رزرو کنند. نکته مهم اینکه این مدل تنها در 12 کشور اروپایی عرضه و تحویل آن از ماه اکتبر آغاز می‌شود. همچنین رونمایی رسمی از پژو 508 اواخر امروز در نمایشگاه اتومبیل ژنو صورت می‌گیرد.

 

 
نسخه فرست‌ادیشن 508
 
 

کانال تلگرامی آسیا خودرو:

https://t.me/asiakhodroofficial