آسیا خودرو
تیگو 7 تیگو 7 اولین محصول چری است که روی پلتفرم T1X چری نصب شده، همان پلتفرمی که با همکاری جگوار-لندروور طراحی شده و قابلیت این را دارد تا خودروهایی در سگمنت‌های مختلف روی آن پیاده‌سازی شود. در طراحی تیگو 7 جدید سعی شده از خطوط شکسته و گوشه‌های تیز بیشتری استفاده شود که در طراحی جدید محصولات چری این امضا را بیشتر خواهید دید و هدف اصلی این محصولات افراد جوان‌تر جامعه بوده است. ادامه مطلب
آریزو 5 اين خودرو يک سدان زيبا و مدرن مي باشد که با موتور 1499 سي سي و تکنولوژي هاي روز رفاهي و ايمني دنيا، در بازار ایران توسط مدیران خودرو عرضه می شود.

نمایندگی مدیران خودرو 366

این نمایندگی با راه اندازی دوشعبه در کنار شعبه مرکزی کار خود را آغاز نمود. شعبات در هفت حوض ، 17 شهریور و شعبه اصلی در سه راه تهرانپارس ابتدای خیابان دماوند می باشند.

مشاهده چارت سازمانی

محصولات مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

محصولات چری

چری یکی از تولیدکنندگان مستقل خودرو در چین است که پس از اصلاحات اقتصادی چین با استفاده از نوآوری و خلاقیت روز به روز بر رشد و موفقیت های خود افزوده است.

ردیف خودرو عنوان نوع فروش شروع پایان توضیحات

هدایای ارزنده مدیران خودرو به خریداران در ماه رمضان

شرکت مدیران خودرو با اعلام شرایط فروش خود در ماه رمضان، با ازای خرید هریک از محصولات برند MVM و یا CHERY شانس برنده شدن مشتریان خود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو MVM 110S و سه سفر تفریحی به برزیل را مهیا کرد.

چری تیگو7 سریع‌تر است یا رقیب‌های آن؟

شرکت مدیران خودرو روز گذشته در اقدامی جالب، رقیب‌های کره‌ای، ژاپنی و اروپایی چری تیگو7 را به چالش قدرت دعوت کرد.

سال نو، چهره نو

به نقل از واحد فروش برند MVM بزودی خودرو ام وی ام 110 مجددا در سبد فروش محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت و اینبار این خودرو کوچک ایمن با ترکیب رنگ دوگانه و اسپرت عرضه خواهد شد

بررسی قابلیتهای تیگو 5

تجربه رانندگی با تیگو 5 در پیست آزادی، تیگو 5 شاسی بلند، تیگو 5 کراس اور، تست درایو تیگو5

بستن پنجره