درحال بارگزاری

اقساط خودروی خود را محاسبه کنید


شرایط فروش نقد و اقساط خودرو X22 MT Sport luxury

در شرایط اقتصادی کنونی که به علت افزایش قیمت های شدید خودرو و کاهش نقدینگی در بازار، امکان خرید نقدی خودرو برای بسیاری از هموطنان عزیزمان وجود ندارد، مجموعه آسیا خودرو در تلاش است که با ارائه شرایط ایده آل فروش، امکان خرید اقساطی X22 MT Sport Luxury، چری ام وی ام X22 را برای تمام افراد جامعه با هر سطح درامدی فراهم آورد.

شرایط فروش اقساطی آسیا خودرو برای محصولات مدیران خودرو در دو طرح عمومی و ویژه بازنشستگان، فرهنگیان، کادر درمان و پزشکی و سایر پرسنل شاغل در سازمان ها و ارگان ها در نظر گرفته شده و در هر دو طرح خریداران می توانند با ارائه مدارک لازم، X22 MT Sport Luxury، چری ام وی ام X22 را در اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه به صورت اقساطی خریداری کنند.

طرح عمومی و سازمانی فروش اقساطی X22 MT Sport Luxury

در جدیدترین طرح عمومی و سازمانی فروش اقساطی آسیا خودرو، متقاضیان می توانند با پرداخت ۵۰ تا ۶۰ درصد از قیمت روز X22 MT Sport Luxury، چری ام وی ام X22 به عنوان پیش پرداخت، خرید خود را انجام دهند و مابقی مبلغ را طی اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه تسویه کنند.

جدیدترین شرایط فروش اقساطی چری ام وی ام X22

در جدیدترین طرح سازمانی فروش اقساطی آسیا خودرو، افراد واجد شرایط با ارائه مدارک لازم می توانند خرید خود را از شعب آسیا خودرو انجام دهند. طرح سازمانی فروش اقساطی X22 MT Sport Luxury، چری ام وی ام X22 جهت رفاه حال بازنشستگان، فرهنگیان، کادر درمان و پزشکی و سایر پرسنل شاغل در سازمان ها و ارگان ها در نظر گرفته شده تا بتوانند به راحتی خودروی مورد نظر خود را خریداری کنند.

جزئیات بیشتر در خصوص شرایط فروش و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام محصولات مدیران خودرو را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

شرایط فروش نقدی و اقساطی در طرح عمومی و سازمانی آسیا خودرو

بررسی فنی و تخصصی X22 MT Sport Luxury، چری ام وی ام X22 و مشخصات فنی آن را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

نقد و بررسیX22 MT Sport Luxury، چری ام وی ام X22

مزایای خرید از آسیا خودرو

رتبه ۱ نمایندگی رسمی محصولات ایران خودرو و مدیران خودرو
فروش مدل های متنوع خودرو با شرایط اقساطی و ویژه
ارائه خدمات مشاوره و نقد و بررسی تخصصی انواع خودرو به صورت رایگان
خدمات پس از فروش در تعمیرگاه های تخصصی چری

آیا امکان ثبت نام به صورت غیرحضوری و اینترنتی وجود دارد؟

جهت ثبت نام می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت غیرحضوری ثبت نام خودروی مورد نظر خود را انجام دهید. اما به منظور تکمیل فرایند خرید حتما باید ظرف مدت ۳ روز کاری مدارک خود را به شعب ما ارسال نموده و پس از تایید مدارک توسط کارشناسان ما، اقدام به واریز پیش پرداخت نموده و خرید خود را تکمیل کنید.

نرخ سود فروش اقساطی آسیا خودرو چقدر است؟

درصورت ارائه مدارک معتبر شغلی مکفی، خرید اقساطی خودرو با نرخ سود ۱۸٪ در اقساط ۱۲ تا ۳۶ ماهه در آسیا خودرو وجود دارد.