مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن

خبر مهم وزیر نفت درباره قیمت بنزین

وزیر نفت با تاکید بر اینکه کارت‌های سوخت جایگاه‌ها جمع‌آوری نشده است، گفت: هیچ‌گونه برنامه افزایش قیمت بنزین در دستور کار نیست. جواد اوجی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: هیچ‌گونه برنامه افزایش قیمت بنزین در دستور کار وزارت نفت و دولت نیست، مردم به شایعات توجهی نکنند.

وی در رابطه با استفاده از کارت سوخت هوشمند تصریح کرد: در بودجه سال ۱۴۰۲، مجلس وزارت نفت را مکلف کرده که خودرو‌ها از طریق کارت سوخت خود، سوختگیری کنند.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: ۲۹ میلیون خودرو در کشور دارای کارت سوخت هستند و تهیه و تنظیم کارت سوخت طی یک ماه انجام‌می‌گیرد. مردم زمانی که به جایگاه سوخت مراجعه می‌کنند از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

اوجی با تاکید بر اینکه کارت‌های سوخت جایگاه‌ها جمع‌آوری نشده مطرح کرد: تعداد کارت‌های سوخت جایگاه‌ها کم شده است. کارت‌های سوخت جایگاه‌ها به این‌منظور است که اگر کسی کارت خود را گم کرده از کارت سوخت جایگاه که حالت اضطراری دارد، استفاده کند.

۲ میلیارد و۲۰۰ میلیون دلار پروژه در استان خوزستان افتتاح می‌شود

وزیر نفت در ادامه با یادآوری سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان خوزستان در روز‌های هفتم و هشتم اردیبهشت، گفت: در جریان این سفر ۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار پروژه در استان خوزستان افتتاح خواهد شد.

به گفته اوجی، از مهمترین پروژه‌های وزارت نفت در این سفر، افتتاح و بهره برداری کارخانه گاز و گاز مایع ۳۲۰۰ است، که مرحله نخست آن، روزانه ظرفیت ۲۵۰ میلیون فوت مکعب گاز‌های مشعل میادین غرب کارون را خواهد داشت.

منبع:ایبنا


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *