مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

گاک ترامپچی ES9 ؛ شاسی بلند خوش قیمت چینی با امکانات روز

جدیدترین شاسی بلند از خانواده ترامپچی گاک چند روز دیگر وارد بازار چین می شود. این خودرو پلاگین هیبرید با قیمت ۳۱۴۰۰ تا ۳۷ هزار دلار پیش فروش شده است. براساس اطلاعات موجود گاک ترامپچی ئی اس۹ در ۴ تریم روانه بازار خواهد شد.

ترامپچی ئی اس۹ از منظر ابعاد برابر با ۴۹۸۰ میلیمتر در طول، ۱۹۵۰ میلیمتر در عرض و ۱۷۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز ۲۹۲۰ میلیمتر است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، در بحث طراحی همان سبک و روش قبلی گاک مورد توجه قرار داشته که ترکیب جالبی را بویژه در قسمت چراغ های اصلی جلو و گرافیک داخلی آن ها ارائه می دهد.

از ۴ تریم شاسی بلند جدید گاک که اشاره کردیم، ۲ تریم استاندارد و ۲ تریم نسخه تراولر هستند. تراولر در ابعاد کمی با نسخه استاندارد متفاوت است بدین ترتیب که ۵۱۱۰ میلیمتر در طول، ۱۹۷۶ میلیمتر در عرض و ۱۷۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز همان ۲۹۲۰ میلیمتر است.

نسخه استاندارد ۷ سرنشین با جانمایی ۲+۳+۲ در صندلی ها است. نسخه تراولر ۶ صندلی با جانمایی ۲+۲+۲ است.

بیشتر قسمت های کابین از مواد دارای بافت نرم پوشانده شده است. در بحث تنظیمات نیز تقریبا تمامی دسترسی ها به صفحه نمایش ۱۴.۶ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی منتقل شده و دکمه های فیزیکی حذف شده اند. نمایشگر اطلاعات کیلومتر پشت فرمان از نوع تمام دیجیتال ۱۲.۳ اینچی انتخاب شده است.

تریم های پرچم دار امکاناتی مانند: شیشه جلو چند لایه عایق صدا ، گرم کن فرمان ، نمایشگر ۳۰ اینچی هداپ ، شارژ بی سیم ، تنظیم الکتریکی صندلی های ردیف سوم ، گرم کن صندلی ها ، ماساژ برای صندلی های ردیف اول و… عرضه می شوند.

در بخش پیشرانه از سیستم پلاگین هیبرید استفاده شده که ترکیبی از تپنده ۲ لیتری توربو و یک موتور الکتریکی و البته جعبه دنده ۲ سرعته کلاس دی اچ تی است.

خروجی پیشرانه ۲ لیتری توربو ۱۹۰ اسب بخارو گشتاور ۳۳۰ نیوتن متر است. خروجی موتور الکتریکی ۱۸۲ اسب بخار و گشتاور آن ۳۰۰ نیوتن متر محاسبه شده است.

گاک ترامپچی ئی اس۹ طی ۸ ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد. متوسط مصرف سوخت نیز ۶.۸ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی، محاسبه شده است./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *