درحال بارگزاری


درباره‌ی شرکت آسیا خودرو

شرکت آسیا خودرو در میان نمایندگان فروش خودرو یکی از برترین شرکت های فروش خودرو در ایران می باشد و سابقه درخشان چند ده ساله آن در ارائه محصولات دو برند بزرگ و به نام ایران یعنی ایران خودرو و مدیران خودرو نشان می دهد که دغدغه این شرکت تنها فروش یک خودرو نیست، بلکه هدف بزرگ تری را دنبال می کند و آن هدف رضایت و خرسندی هرچه بیشتر مردم عزیز کشورمان ایران بعد از خرید خودرو است. در این راستا شرکت آسیا خودرو توانسته با بهره گیری از مهارت مهندسانی دلسوز و باتجربه بهترین خدمات تخصصی فروش و تعمیرات خودرو را به همه افراد، با هر سلیقه و هر توانایی مالی ارائه دهد.

همان طور که میدانید ایران خودرو خود، تولیدکننده بهترین و باکیفیت ترین خودروهای داخلی در حال حاضر است و علاوه بر تولید اتومبیل های بسیار کارآمد و شیک با برند ایران خودرو توانسته اتومبیل های با کیفیت دیگری از برند هایما و دانگ فنگ (Dong Feng) را به بازار مصرف کننده عرضه نماید. در حال حاضر کمتر کسی را خواهید یافت که از این برندها استفاده کرده باشد و از این خودروها از هر لحاظ ازجمله فنی، زیبایی، راحتی و ... ناراضی بوده باشد. مدیران خودرو نیز تاکنون با تولیدات ماشین های بسیار با کیفیت چینی و با مدل های بروز دنیا طبق تکنولوژی های پیشرفته، توانسته است خود را در این عرصه ثابت کند. همه این موارد در کنار هم نشان می دهد که شرکت آسیا خودرو یک شرکت سخت گیر در انتخاب برندهایی است که به شما عزیزان ارائه میدهد و بر خلاف بسیاری از شرکت ها دغدغه آسودگی، ایمنی و رضایت مشتریان خود را دارد.

به همین دلیل همیشه افتخارمان این است که با همکاری با بهترین تولیدکننده های خودرو در ایران توانسته ایم، شرایطی را فراهم کنیم که افراد با هر توانایی مالی و هر نوع سلیقه خاصی که دارند بتوانند، بهترین خودروهای ممکن اعم از انواع پژو، هایما، دانگ فنگ (اچ ۳۰ کراس)، چری، ام وی ام و غیره را برای خود و خانواده تهیه کرده و از آن ها لذت ببرند. لازم به ذکر است خدمات پس از فروش رایگان در طول مدت گارانتی مشخص شده از سمت کارخانه سازنده شامل هر نوع خودرویی که از طریق این شرکت به فروش می رسد، خواهد بود و شما می توانید در طی این زمان از خدمات تخصصی تعمیرگاه های این شرکت نیز بهره مند شوید.

درباره ی آسیا خودرو

30 +

درباره ی آسیا خودرو
درباره ی آسیا خودرو

تاریخچه فعالیت آسیا خودرو

شرکت آسیا خودرو یکی از باسابقه ترین شرکت های موفق فروش و تعمیر خودرو در ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ با ساخت تعمیرگاه مرکزی برای خودروهای تجاری برند کیاموتورز در تهران آغاز کرده است. ازآنجایی که هدف بنیان گذاران این شرکت، تخصصی سازی کار تعمیر اتومبیل ها و ارائه خدمات کارآمد به مشتریان خود بود، در قدم بعدی قراردادی با شرکت OPEL آلمان بست تا بتواند هرچه بیشتر فضایی استاندارد برای تعمیر خودروها، قراردادهای فروش معتبر و خدمات پس از فروش رضایت بخش ایجاد نماید..

این فعالیت ها ادامه یافت تا شرکت آسیا خودرو با تلاش و پشتکار نیروها و مهندسین باتجربه و کار بلد و به لطف خداوند توانست در سال ۱۳۸۱ نمایندگی بزرگ ترین برند خودروسازی ایران یعنی ایران خودرو را کسب نموده و فعالیت در زمینه فروش خودروهای ایران خودرو و خدمات پس ازآن را نیز به عهده گرفته و سابقه خود را درخشان تر کند. چندی نگذشت که به دلیل موفقیت های پی درپی در زمینه فروش و ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود و همچنین تقاضای زیاد، این شرکت موفق به اخذ نمایندگی برند بزرگ مدیران خودرو نیز گشت. در حال حاضر این شرکت با تلاشی گسترده و روزافزون با دو مرکز تعمیرگاهی تخصصی و بسیار مجهز در شرق و شمال تهران که از طریق نیروهایی بسیار حاذق و ماهر اداره می شوند، در حال ارائه خدمات به مشتریان خود میباشد.

مهم ترین دستاوردهای آسیا خودرو در طی سال های فعالیت

رضایت و خشنودی مشتریان عزیز ما به عنوان ارزشمندترین دستاورد در طی این سال ها بوده است و نشان می دهد که ما توانسته ایم با تلاش و توکل بر خداوند تا حدودی به اهداف بلند خود دست پیدا کنیم. ما توانستیم با احترام و ارزشی که برای مشتریان خود قائل بودیم و همچنین بهره مند شدن از تکنیک های بروز دنیا در زمینه بازاریابی بسیاری از خریداران خودرو را به خود علاقه مند کنیم و سالیانه بر حجم فروش این شرکت بیفزاییم. همچنین در طی این سال ها به موفقیت های زیر دست پیدا کردیم:

کسب برترین رتبه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در شرق و شمال تهران

کسب مقام اول در ارزیابی های انجام شده توسط شرکت های بازرسی استاندارد و کیفیت ایران در طی چند سال متوالی

اهداف ما

شرکت آسیا خودرو سعی دارد با تلاش های مستمر و بهره گیری از افراد متخصص در زمینه فروش و تعمیر خودرو به دو هدف مهم زیر دست پیدا کند:

فروش خودروهایی با کیفیت مطلوب از معتبرترین برندهای ایرانی

اولین و مهم ترین هدف ما در آسیا خودرو ارائه اتومبیلی است که علاوه بر دارا بودن کیفیت و ایمنی بالا بتواند با بودجه خریداران سازگار باشد. با این دیدگاه این شرکت سعی کرده است بهترین برندهای خودروهای خارجی و داخلی را برای ارائه در نظر بگیرد تا افراد بتوانند طبق توانایی مالی خود و آنچه از یک خودرو انتظار دارند، بهترین انتخاب را داشته باشند. بدین منظور شرکت آسیا خودرو توانسته فضایی را برای خریداران فراهم کند تا بتوانند به صورت اقساطی نیز خودروها را با بهترین شرایط خریداری نمایند.

ارائه بهترین خدمات پس از فروش و ایجاد رضایت خاطر مشتریان

دیگر هدف اصلی مجموعه بزرگ آسیا خودرو ارائه بهترین و کامل ترین خدمات پس از فروش به صورت تخصصی می باشد تا خریداران بتوانند با تیب خاطر خریدی مطمئن داشته باشند. همه مشتریان عزیز ما می توانند بعد از خرید خودروی مورد نظرشان از این مجموعه با کارت طلایی و شرایط اختصاصی، بهترین و کامل ترین خدمات پس از فروش را از تعمیرگاه های تخصصی ما دریافت نمایند. تعمیرگاه های ما در فضاهایی بزرگ به متراژهای ۲۵۰۰ و ۱۵۰۰ متر احداث شده اند که به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان می باشند و می توانید هر آنچه به عنوان خدمات پس از فروش نیاز دارید را دریافت نمایید.

تخصص ما

تخصص گروه آسیا خودرو تنها به فروش و خدمات پس از فروش تخصصی خودرو محدود نمی شود، بلکه کارشناسان فروش ما با اطلاعات کاملی که نسبت به شرایط فروش و ویژگی های خودروهای مختلف از نظر فنی و ظاهری دارند، می توانند بهترین مشاوره رایگان را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهند تا خریدی عالی و هوشمندانه مطابق با بودجه مد نظر خودتان داشته باشید.

چشم انداز ما

همان طور که میدانید در حال حاضر ایران درگیر تحریم های مختلفی است که واردات خودرو نیز تحت تأثیر آن قرار گرفته است و حتی افرادی که قادرند بودجه کافی برای خرید خودروهای عالی در نظر بگیرند، در خرید خودروهای جدید با کیفیت و قیمت مناسب بعضاً دچار سردرگمی می شوند. به همین دلیل شرکت آسیا خودرو با توجه به سابقه دیرینه در زمینه فروش خودرو و اهداف خود، چشم انداز فعالیت های خود را محدود نکرده و سعی دارد با کسب نمایندگی فروش برندهای معتبر امکان خرید راحت تر و خریدی مطمئن برای همه افراد را فراهم آورد.

درباره ی آسیا خودرو
خدمات تخصصی چری در آسیا خودرو چگونه انجام می شود؟

خدمات پس از فروش محصولات چری در شرکت ما از طریق نمایندگی 9117 یعنی تنها مرکز تخصصی محصولات چری در ایران ارائه خواهد شد که پرسنل این مجموعه طی دوره های خاص تخصصی توسط خود شرکت چری در چین بهترین خدمات را به خریداران این برند ارائه می دهند.

تا چه اندازه می توان به آسیا خودرو به عنوان یک نمایندگی فروش اعتماد کرد؟

یکی از مهم ترین افتخارات آسیا خودرو که خود نمایان گر اعتبار این شرکت است، عملکرد خوب آن در طی بیش از 30 سال سابقه کاری می باشد. این شرکت توانسته در طول این سال ها بهترین خدمات فروش و پس از فروش را به مشتریان خود ارائه دهد و آن ها را ازهرجهت مطمئن کند. همچنین کسب رتبه برتر از نظر کیفی و استاندارد نشان از این است که می توان به این شرکت اعتماد کرد.

در صورت وجود شکایت از شرکت آسیا خودرو چه باید کرد؟

بااینکه شرکت آسیا خودرو تمام تلاش خود را در جهت رضایت کامل مشتریان انجام می دهد، طبیعی است که باز هم برخی از مشتریان از همه چیز راضی نباشند. بااین حال به دلیل اهمیت رضایت مشتریان برای این شرکت افرادی که نسبت به عملکرد شرکت در هر بخش ناراضی هستند، می توانند به قسمت امور مشتریان مراجعه کرده و شکایت خود را به طور دقیق شرح دهند. سپس کارشناسان ما در این بخش شکایات را بررسی کرده و سعی می کنند در سریع ترین زمان ممکن مشکلات پیش آمده را در صورت منطقی بودن بررسی و رفع نمایند. پیگیری سریع و دقت واحد امور مشتریان از دیگر مزایایی است که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار داده است.