درحال بارگزاری
اگر ماشینم را از آسیا خودرو بخرم، تحویل آن چقدر طول می کشد؟

زمان تحویل هر کدام از مدل های ماشین خریداری شده از مدیران خودرو و ایران خودرو متفاوت است. برای اطلاع دقیق از زمان تحویل هر خودرو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا قیمت خودروهای خریداری شده تضمین شده است؟

با توجه به اینکه آسیا خودرو نمایندگی رسمی فروش دو شرکت معتبر مدیران خودرو (چری) و ایران خودرو را دارد، قیمت تمامی خودروها، تضمین شده است.

خودرو پس از خرید، چگونه به دست من می رسد؟

ارسال خودرو تا درب منزل شما در سراسر کشور رایگان انجام می شود.

خرید خودرو شامل چه خدمات پس از فروشی می شود؟

با خرید خودروی صفر، شما می توانید از خدمات کارت طلایی شامل تعمیرات، چکاب، بازدید دوره ای و بسیار خدمات رایگان دیگر بهره مند شوید.

چطور می توانیم از خدمات پس از فروش کارت طلایی استفاده کنم؟

شما می توانید در قسمت نوبت دهی، مدل ماشین و اشکالات آن را ثبت کرده و برای رفع مشکل یا عیب یابی نوبت بگیرید. سپس در موعد مقرر، به تعمیرگاه های تخصصی ما مراجعه کرده و اشکالات ماشین خود را رفع کنید.

چه مدل خودرویی را میتوانم از آسیا خودرو سفارش بدهم؟

امکان خرید انواع ماشین های تولید شده توسط ایران خودرو و وارد شده توسط مدیران خودرو (برند چری یا MVM) از سایت ما وجود دارد. برای مشاهده جدیدترین محصولات ما میتوانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.

شرایط خرید ماشین از آسیا خودرو چگونه است؟

روند خرید ماشین از آسیا خودرو بسیار ساده است. به قسمت محصولات بروید» نقد و بررسی جدیدترین مدل های ماشین را مطالعه کنید» با کارشناسان ما تماس بگیرید» مدارک مورد نیاز را ارسال کنید» پرداخت خود را انجام دهید» ماشین دلخواه تان را سوار شوید. کارشناسان ما آماده اند تا در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

آیا امکان خرید خودرو به صورت آنلاین از آسیا خودرو وجود دارد؟

در مرحله اول خرید خودرو باید مدارک خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی شود. سپس حواله ای برای شما صادر می شود که می توانید به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چطور می توانم شکایت خود را ثبت کنم؟

برای ثبت شکایت، انتقادات و پیشنهادات خود میتوانید در قسمت خدمات به بخش ثبت شکایات مراجعه کرده و توضیحات خود را برای ما ارسال کنید. مسئول CRM ما در اسرع وقت، شکایات را بررسی کرده و پاسخگوی شما خواهد بود.

چطور می توانم از خدمات کارت طلایی آسیا خودرو استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات کارت طلایی آسیا خودرو می توانید پکیج های 1 ستاره، 2 ستاره و 5 ستاره ما را که شامل تخفیف در ارائه خدمات برای انواع ماشین های صفر و کارکرده می شود، به صورت نقدی و اقساطی خریداری کنید.