مزیت خرید از آسیاخودرو نسبت به دیگر نمایندگان در چیست؟

آسیا خودرو با داشتن ۳ شعبه فعال در شمال و شرق تهران علاوه بر دسترسی مناسب، با تأسیس اداره تحویل مجزا در یکی از مدرنترین برج های اداری شرق تهران و همکاری تیم فروش حرفه‌ای خود از آغاز روند خرید تا انتها در کنار شما است. علاوه بر این داشتن  مرکز تخصصی خدمات پس از فروش محصولات این شرکت نیز در ادامه روند در کنار شما خواهد بود.

چطور می توانم شکایت خود را ثبت کنم؟

برای ثبت شکایت، انتقادات و پیشنهادات خود می‌توانید با شماره ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس گرفته و با همکاران ما در بخش ارتباط با مشتریان مکالمه نمایید. مسئول CRM ما در اسرع وقت، شکایات را بررسی کرده و پاسخگوی شما خواهد بود.

آیا امکان خرید خودرو به صورت آنلاین از آسیا خودرو وجود دارد؟

در مرحله اول خرید خودرو باید مدارک خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی شود. سپس حواله ای برای شما صادر می شود که می توانید به صورت اینترنتی پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرایط خرید خودرو از آسیا خودرو چگونه است؟

روند خرید خودرو از آسیا خودرو بسیار ساده است. به قسمت محصولات بروید و نقد و بررسی جدیدترین مدل های ماشین را مطالعه کنید. با کارشناسان ما تماس بگیرید. مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. پرداخت خود را انجام دهید. خودرو دلخواه تان را تحویل بگیرید. کارشناسان ما آماده اند تا در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

چه مدل خودروهایی را می‌توانم از آسیا خودرو سفارش بدهم؟

امکان خرید انواع خودروهای تولید شده توسط ایران خودرو و فونیکس از سایت ما وجود دارد. برای مشاهده جدیدترین محصولات  می‌توانید به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.

چطور می توانیم از خدمات پس از فروش استفاده کنیم؟

شما می توانید با تماس با بخش خدمات پس از فروش آسیا خودرو و درخواست نوبت دهی، مدل ماشین و اشکالات آن را ثبت کرده و برای رفع مشکل یا عیب یابی نوبت بگیرید. سپس در موعد مقرر، به تعمیرگاه های تخصصی ما مراجعه کرده و اشکالات ماشین خود را رفع کنید.

خرید خودرو شامل چه خدمات پس از فروشی می شود؟

با خرید خودرو صفر، شما می توانید از خدماتی شامل تعمیرات، چکاب، بازدید دوره ای و خدماتی دیگر بهره مند شوید.

خودرو پس از خرید، چگونه به دست من می رسد؟

پس از تماس کارشناسان اداره تحویل آسیا خودرو و تعیین وقت تحویل، شما می توانید با مراجعه به  اداره تحویل آسیا خودرو در برج آناهید، پس از دریافت آموزش های لازم خودرو خود را تحویل بگیرید.

آیا قیمت خودروهای خریداری شده تضمین شده است؟

با توجه به اینکه آسیا خودرو نمایندگی رسمی فروش دو برند معتبر مدیران خودرو و فونیکس را دارد، قیمت تمامی خودروها، تضمین شده است.

اگر ماشینم را از آسیا خودرو بخرم، تحویل آن چقدر طول می کشد؟

زمان تحویل هر کدام از مدل های ماشین خریداری شده متناسب با طرح فروش اعلام شده از سوی مدیران خودرو و فونیکس می‌باشد. برای اطلاع دقیق از زمان تحویل هر خودرو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.