مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
تکمیل ثبت نام فونیکس سامانه یکپارچه

آخرین فرصت تکمیل ثبت نام سامانه محصولات فونیکس (نقدی و اقساطی)

امروز، ۱۹ مرداد ماه آخرین فرصت تکمیل ثبت نام سامانه محصولات فونیکس است و پس از آن ثبت نام اولیه باطل خواهد شد. اگر از منتخبین مرحله دوم سامانه یکپارچه برای محصولات فونیکس هستید، همین امروز با آسیا خودرو تماس بگیرید.

 

همانطور که پیش از این و در خبری با عنوان تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم  اعلام کردیم، ثبت نام کنندگان در این مرحله می‌توانند از شرایط فروش ویژه نقدی و اقساطی برخوردار شوند. این مرحله ویژه افرادی است که پیش از این در مرحله دوم سامانه یکپارچه، برای خرید محصولات فونیکس ثبت نام کرده و اولویت آن‌ها در سال جاری است.

 

این افراد می‌توانند در تماس با آسیا خودرو، مراحل ثبت نام را تکمیل کرده و از شرایط فروش اقساطی و نقدی بهره‌مند شوند. قیمت خودروها در این مرحله بر اساس قیمت مصوب شورای رقابت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

شرایط تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم چیست؟

همان‌طور که در بالا نیز اشاره شد، این مرحله ویژه کلیه متقاضیان خرید محصولات فونیکس است که اولویت آن‌ها در سامانه یکپارچه در سال ۱۴۰۲ اعلام شده است. این افراد برای تکمیل ثبت نام سامانه مرحله دوم یکپارچه می‌توانند با آسیا خودرو تماس بگیرند. به این ترتیب ثبت نام اولیه آن‌ها قطعی شده و فرصت خرید خودرو به قیمت مورد تایید شورای رقابت را به‌صورت نقدی و اقساطی خواهند داشت.

 

این افراد با توجه به خودروی انتخابی خود، وجه علی‌الحسابی را واریز می‌کنند تا ثبت نام اولیه آن‌ها قطعی شود. این رقم برای خودروهای مختلف متفاوت و به شرح زیر است:

– آریزو ۶ پرو: ۳۷۱.۵۲۰.۰۰۰ تومان

– تیگو ۷ پرو: ۴۳۵.۲۴۰.۰۰۰ تومان

– فونیکس FX: ۵۱۷.۴۱۰.۰۰۰ تومان

– تیگو ۸ پرو مکس: ۷۱۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان

 

برای اطلاعات بیشتر در  زمینه قیمت محصولات فونیکس می‌توانید با استفاده از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو، با کارشناسان آسیا خودرو گفتگو کنید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

بر اساس نظر وزارت صمت و برای افزایش شانس خرید خودروها توسط مشتریان واقعی، امکان صلح در این طرح فروش وجود ندارد. به‌علاوه شرایط فروش به انتخاب خریدار به‌صورت نقدی یا اقساطی خواهد بود. در نظر داشته باشید تنها تا روز ۱۹ مرداد ماه فرصت دارید از این طرح استفاده کنید و پس از آن ثبت نام اولیه باطل خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید دعوت‌نامه در این طرح یکبار و به نام شخص متقاضی صادر می‌شود. تمامی ثبت نام ها دارای سود انصراف و تاخیر ۱۲درصد هستند. برای اطلاع از جزییات مرتبط با آخرین فرصت تکمیل ثبت نام سامانه محصولات فونیکس با آسیا خودرو تماس بگیرید. همکاران ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ پاسخگوی شما هستند.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *