مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
تکمیل ثبت نام سمانه یکپارچه مرحله دوم

تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم (نقدی و اقساطی)

تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم ویژه محصولات برند فونیکس با شرایط متنوع نقدی و اقساطی هم‌اکنون در آسیا خودرو آغاز شده است و به مدت محدود ادامه خواهد داشت. بر این اساس تمام منتخبین سامانه یکپارچه که اولویت آن‌ها در سال ۱۴۰۲ است، می‌توانند در تماس با آسیا خودرو، نسبت به تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم با قیمت مصوب شورای رقابت و بهره‌مندی از شرایط متنوع فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند.

 

همان‌طور که دیروز در خبری عنوان کردیم، مدیران خودرو قیمت محصولات فونیکس را بر اساس نظر شورای رقابت منتشر کرد. پس از انتشار قیمت محصولات، هم‌اکنون تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم در آسیا خودرو آغاز شده است. این مرحله ویژه تمامی ثبت نام کنندگان محصولات فونیکس در مرحله دوم سامانه یکپارچه عرضه خودرو است که اولویت آن‌ها در سال ۱۴۰۲ اعلام شده است. به این ترتیب بدون توجه به اینکه اولویت در کدام فصل از سال جاری است، می‌توانید هم‌اکنون برای تکمیل ثبت نام اقدام کنید.

 

در نظر داشته باشید برای تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم تنها تا تاریخ ۱۹ مرداد ماه فرصت دارید. پس از این تاریخ، ثبت نام اولیه باطل شده و فرصت خرید در این مرحله را از دست می‌دهید. به‌علاوه باید در نظر داشته باشید این مرحله ویژه محصولات برند فونیکس است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ما در آسیا خودرو راهنمای شما در ثبت نام خواهند بود. خریداران در این طرح امکان بهره‌مندی از شرایط فروش نقدی و اقساطی را خواهند داشت.

 

فروش ویژه محصولات فونیکس (نقدی | اقساطی)

شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس | مدت و تعداد محدود | با شرایط متنوع نقدی و اقساطی | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

شرایط تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم چیست؟

همان‌طور که در بالا نیز اشاره شد، این مرحله ویژه کلیه متقاضیان خرید محصولات فونیکس است که اولویت آن‌ها در سامانه یکپارچه در سال ۱۴۰۲ اعلام شده است. این افراد برای تکمیل ثبت نام سامانه مرحله دوم یکپارچه می‌توانند با آسیا خودرو تماس بگیرند. به این ترتیب ثبت نام اولیه آن‌ها قطعی شده و فرصت خرید خودرو به قیمت مورد تایید شورای رقابت را به‌صورت نقدی و اقساطی خواهند داشت.

 

این افراد با توجه به خودروی انتخابی خود، وجه علی‌الحسابی را واریز می‌کنند تا ثبت نام اولیه آن‌ها قطعی شود. این رقم برای خودروهای مختلف متفاوت و به شرح زیر است:

– آریزو ۶ پرو: ۳۷۱.۵۲۰.۰۰۰ تومان

– تیگو ۷ پرو: ۴۳۵.۲۴۰.۰۰۰ تومان

– فونیکس FX: 517.410.000 تومان

– تیگو ۸ پرو مکس: ۷۱۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان

 

بر اساس نظر وزارت صمت و برای افزایش شانس خرید خودروها توسط مشتریان واقعی، امکان صلح در این طرح فروش وجود ندارد. به‌علاوه شرایط فروش به انتخاب خریدار به‌صورت نقدی یا اقساطی خواهد بود. در نظر داشته باشید تنها تا روز ۱۹ مرداد ماه فرصت دارید از این طرح استفاده کنید و پس از آن ثبت نام اولیه باطل خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید دعوت‌نامه در این طرح یکبار و به نام شخص متقاضی صادر می‌شود. تمامی ثبت نام ها دارای سود انصراف و تاخیر ۱۲درصد هستند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید. همکاران ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ پاسخگوی شما هستند.

 

فروش ویژه محصولات ام وی ام (نقدی | اقساطی)

فروش ویژه محصولات ام وی ام | نقدی و اقساطی | اقساط ۶۰ ماه | مدت و تعداد محدود | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

چه خودروهایی در این مرحله عرضه شده است؟

بر اساس اعلام مدیران خودرو، در این مرحله امکان خرید آریزو ۶ پرو، خرید تیگو ۷ پرو، خرید فونیکس FX وجود دارد. علاوه بر این‌ها، شرایط فروش تیگو ۸ پرو مکس نیز در این مرحله فراهم است. البته در نظر داشته باشید به‌طور کلی خرید خودرو در این مرحله بر اساس ثبت نام اولیه‌ای است که در سامانه انجام داده‌اید.

 

تنوع خودروهای عرضه شده در شرایط فروش مدیران خودرو در این مرحله بالا است. به این ترتیب خریداران می‌توانند از بین انواع خودروهای سدان، کراس‎‌اوور متوسط، کراس‌اوور بزرگ و کراس‌اوور اسپرت، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

در کنار این خودروها، ثبت نام کنندگان تیگو ۸ پرو مکس نیز در این مرحله فرصت دارند نسبت به تبدیل خودروی ثبت نام شده خود اقدام کنند. این تبدیل اختیاری است و خریدار می‌تواند از بین سایر خودروهای عرضه شده در این طرح، خودروی دیگری را انتخاب کند. البته در نظر داشته باشید در صورت عدم تبدیل خودرو، حق خریدار همچنان تا زمان صدور اطلاعیه‌های بعدی محفوظ خواهد بود.

 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با استفاده از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو، با کارشناسان آسیا خودرو گفتگو کنید.

 

برای استفاده از تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم چه باید کرد؟

برای این منظور کافی است هم‌اکنون با آسیا خودرو تماس بگیرید. به این ترتیب می‌توانید با استفاده از شرایط متنوع نقدی و به‌ویژه شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو، نسبت به خرید خودروی مورد نظر خود اقدام کنید. با توجه به محدودیت زمانی و شلوغی احتمالی روزهای پایانی طرح، پیشنهاد می‌کنیم هرچه زودتر برای تکمیل ثبت نام اقدام کنید.

 

برای ثبت نام هم‌اکنون با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان آسیا خودرو راهنمای شما باشند. آسیا خودرو به‌عنوان نمایندگی مدیران خودرو، با سه شعبه فعال، شعبه اختصاصی فونیکس، دو مرکز خدمات پس از فروش، اداره تحویل اختصاصی و دو مرکز فروش آپشن میزبان شما خواهد بود.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *