مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
حمایت مدیران خودرو از تحصیل کودکان

حمایت مدیران خودرو از تحصیل کودکان

تحقق رویاها شاید بهترین اتفاق در زندگی باشد. رویاهایی که بارها در ذهن ساخته، پرداخته و تصویر شده اند. برای تحقق رویاها آموختن اولین قدم است. آموختن راه و رسم حرکت در مسیر زندگی از کودکی تا کمال انسانیت. برای رسیدن به رویاها همیشه مسیری هست. مسیری که با حمایت، هموارتر می‌شود. در این مسیر، مدیران خودرو با حمایت از تحصیل کودکان، تلاش دارد تحقق این رویا را تسهیل کند.

 

در مسیر تحقق رویاها نباید خسته شد، زیرا همیشه یک حامی وجود دارد. مدیران خودرو با برند ام وی ام حمایت از آغاز تحقق رویای کودکان را وظیفه خود می‌داند و می‌کوشد تا با حمایت از کودکان مشتاق به کسب علم و دانش، مسیر رسیدن به این مهم را هموار کند.

 

از نگاه ما حق تحصیل برای هر کودک به معنای تولد یک رویا است و کمک به تحصیل کودکان بهترین هدیه انسانیت. برای ساختن آینده روشن یک جامعه، تحصیل کودکان یک ضرورت است. این بار نیز مدیران خودرو همچون گذشته در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با اهداء بسته های حمایتی لوازم التحریر در سال جدید تحصیلی، سعی کرده است، لبخند و امید به آینده را به کودکان این مرز و بوم هدیه کند. نکته خوشحال‌کننده در این رویداد، اقدام مدیران خودرو در راستای این هدف در تمام ایران بوده است و این شرکت توانسته است نمایندگان پرشمار خود در سرتاسر ایران را حول این محور همسو نماید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *