مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
شرایط فروش خانواده تیگو ۸

شرایط فروش خانواده تیگو ۸ (اقساطی و نقدی)

مدیران خودرو در بخشنامه فروش خود که ویژه آبان ماه منتشر شده است، شرایط فروش خانواده تیگو ۸ را نیز اعلام کرد. بر این اساس، هم اکنون دو مدل از خودروهای خانواده تیگو ۸، در بخشنامه فروش این شرکت دیده می‌شود. در همین بخشنامه، شرایط فروش نقدی و اقساطی این دو خودرو نیز ذکر شده است که می‌تواند مورد توجه خریداران سامانه یکپارچه باشد.

 

در جدیدترین بخشنامه فروش محصولات مدیران خودرو، نام دو مدل از محصولات خانواده تیگو ۸ دیده می‌شود. این دو خودرو شامل تیگو ۸ پرو e پلاس و تیگو ۸ پرو مکس IE است. به این ترتیب مدیران خودرو دو مدل رده بالا از محصولات سری تیگو ۸ را در بخشنامه فروش خود عرضه کرده است.

 

بررسی جزییات شرایط فروش خانواده تیگو ۸ در بخشنامه مدیران خودرو

همانطور که می‌دانید، مدیران خودرو محصولات خود را با قیمت مصوب شورای رقابت عرضه می‌کند. این مسئله در مورد شرایط فروش خانواده تیگو ۸ نیز وجود دارد و هر دو خودرو، با قیمت مصوب شورا عرضه می‌شوند. به این ترتیب قیمت تیگو ۸ پرو مکس IE در این بخشنامه معادل ۲.۵۸۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر، مدل تیگو ۸ هیبرید نیز با قیمت ۲.۷۶۴.۷۰۰.۰۰۰ تومان عرضه شده است. این اختلاف قیمت با توجه به سطح آپشن‌های یکسان دو خودرو، به قوای محرکه، مجموعه باتری و موتورهای الکتریکی در مدل هیبرید بر می‌گردد.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

مطابق معمول در شرایط فروش اقساطی فونیکس که پیش از این نیز برای سامانه یکپارچه منتشر شده است، دو خودرو با شرایط فرش اقساطی نیز در این بخشنامه آمده‌اند. پیش پرداخت هر دو خودرو بر اساس این بخشنامه، معادل ۶۵درصد قیمت خودرو است. شرایط اقساط بسته به انتخاب خریدار می‌تواند از ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه (۵ سال) باشد. بر این اساس، در اقساط ۵ ساله، اقساط ماهیانه برای مدل هیبرید معادل ۲۷ میلیون تومان و برای مدل پرو مکس IE معادل ۲۵.۵ میلیون تومان است.

 

البته خریداران می‌توانند با افزایش پیش پرداخت، از مبلغ اقساط کم کنند. به این ترتیب شرایط فروش این خودرو در بخشنامه مدیران خودرو، انعطاف بالایی دارد و میزان پیش پرداخت و مدت و مقدار اقساط، تا حد زیادی در اختیار خریداران است.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

برای اطلاع از جزییات شرایط فروش محصولات فونیکس، می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید. همکاران ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی هستند.


ثبت نظر

۴ دیدگاه دربارهٔ «شرایط فروش خانواده تیگو ۸ (اقساطی و نقدی)»

پگاه عباسیان گفت:

‌چرا وقتی پیش پرداخت گرفتید باز گرون کردید

سلام

به طور کلی قیمت خودرو ها از سوی سازمان حمایت تعیین می شود و قیمت اعلام شده بر اساس تصمیمات این سازمان است.

داریوش.محمدپور گفت:

سلام‌‌.خریدخودرو‌تیگو‌۸اقساطی‌بعد.گذشت‌۶ماه‌خریدار‌میتواند‌یک‌جا‌پرداخت‌کن‌.یا‌خیر.

سلام

پرداخت اقساط در خرید اقساطی محصولات مدیران خودرو به صورت پرداخت ماهیانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *