مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
فرصت ویژه تکمیل ثبت نام تیگو ۷ پرو سامانه یکپارچه

فرصت ویژه تکمیل ثبت نام تیگو ۷ پرو سامانه یکپارچه (نقدی و اقساطی)

با توجه به اعلام مدیران خودرو، فرصت ویژه تکمیل ثبت نام تیگو ۷ پرو سامانه یکپارچه با قیمت مصوب شورای رقابت و با شرایط فروش نقدی و اقساطی در آسیا خودرو آغاز شد. بر این اساس، ثبت نام کنندگان این خودرو در سامانه یکپارچه می‌توانند در تماس با آسیا خودرو، نسبت به تکمیل ثبت نام این خودرو و استفاده از شرایط ویژه فرش نقدی و اقساطی اقدام کنند. در نظر داشته باشید مدت استفاده از این شرایط محدود است و پس از آن ثبت نام اولیه باطل می‌شود.

 

این مرحله از فروش تیگو ۷ پرو، ویژه خریدارانی است که پیش از این در سامانه یکپارچه، برای خرید این خودرو ثبت نام کرده‌اند. این دسته از خریداران برای استفاده از فرصت ویژه تکمیل ثبت نام تیگو ۷ پرو سامانه یکپارچه می‌توانند با آسیا خودرو تماس بگیرند. همان‌طور که عنوان شد، مدت استفاده از این طرح محدود است و پس از آن، ثبت نام اولیه باطل خواهد شد. بر این اساس خریداران محترم تا روز ۶ مهر فرصت دارند برای تکمیل ثبت نام، با آسیا خودرو تماس بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

شرایط استفاده از فرصت ویژه تکمیل ثبت نام تیگو ۷ پرو سامانه یکپارچه چگونه است؟

همان‌طور که عنوان شد، این مرحله، ویژه خریدارانی است که پیش از این و از طریق سامانه یکپارچه فروش نسبت به ثبت نام تیگو ۷ پرو اقدام کرده‌اند. پس از ثبت نام اولیه و اولویت‌بندی، خریداران باید برای تکمیل ثبت نام و ارائه مدارک به آسیا خودرو مراجعه کنند تا ضمن دریافت مدارک، دعوتنامه خودرو نیز به نامشان صادر شود. با صدور دعوتنامه که با قیمت مصوب شورای رقابت صادر خواهد شد، خریداران ثبت نام خود را تکمیل می‌کنند. در نظر داشته باشید پیرو اعلام قیمت رسمی محصولات فونیکس از سوی شورای رقابت، فروش در این مرحله نیز بر اساس قیمت مصوب شورای رقابت انجام خواهد شد.

 

در این مرحله، شرایط فروش اقساطی تیگو ۷ پرو نیز برقرار شده است که یک فرصت ویژه برای خرید اقساطی این خودرو است. به این ترتیب شرکت کنندگان در این طرح می‌توانند با استفاده از شرایط ویژه فروش اقساطی، تیگو ۷ پرو را با پیش پرداخت ۵۰ تا ۶۰ درصد و اقساط ۵ ساله خریداری کنند. با توجه به محدودیت زمانی در نظر گرفته شده برای تکمیل ثبت نام، پیشنهاد می‌کنیم برای استفاده از شرایط ویژه فروش نقدی و اقساطی، هرچه سریعتر با آسیا خودرو تماس بگیرید. کارشناسان ما راهنمای شما در تکمیل ثبت نام خواهند بود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *