مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
لیگ تنیس تیگو ۷ پرو

از سوی فونیکس برگزار شد؛ لیگ تنیس تیگو ۷ پرو

مدیران خودرو در ادامه برنامه های ویژه باشگاه مشتریان این برند، برای دومین بار لیگ تنیس تیگو ۷ پرو را برگزار کرد. در این رقابت که در مجموعه تنیس هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد، مالکین تیگو ۷ پرو به رقابت با یکدیگر پرداختند.

 

ورزش تنیس یکی از بهترین ورزش‌ها برای بهبود متابولیسم و افزایش قدرت عضلات و انعطاف پذیری بدن است. شرکت‌های مطرح بین المللی نظیر مرسدس بنز و ب ام و و کادلیاک همواره از حامی‌های اصلی برگزاری تورنمنت‌های تنیس در سراسر جهان بوده اند. این شرکت‌ها در مسابقات سطح بالا نظیر مسابقات ویمبلدون و اوپن یو اس و اوپن فرانس حضور جدی و سازنده‌ایی داشته‌اند. چابکی و استقامت جزیی از خصوصیات یک بازیکن برنده است و انتخاب ابزار مناسب نیز به برای موفقیت ضروری است. در همین راستا، فونیکس نیز برای دومین بار لیگ تنیس تیگو ۷ پرو را برگزار کرد تا بار دیگر حمایت خود را از ورزش نشان دهد.

 

تیگو۷ پرو، کراس اوور قابل اعتماد و محبوب بازار ایران یک ابزار مناسب برای سبک زندگی ماجراجویانه و چابک است. این خودرو به مانند یک راکت عالی در رقابت تنیس یکی از عوامل برد بازیکن است. توجه به نیازهای سبک زندگی خانواده فونیکس همیشه از اولویت های این برند پریمیوم و محبوب است که با نگاهی به کارنامه عملکرد فونیکس در حوضه مشتریان می‌توان به برگزاری رویدادهای جذابی نظیر مسابقات اختصاصی گلف و بولینگ و انجمن‌های تکنولوژی و … اشاره داشت.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

برند فونیکس در آخرین رویداد ویژه مالکان این برند برای دومین بار لیگ تنیس تیگو ۷ پرو را در مجموعه تنیس هتل اسپیناس پالاس تهران با موفقیت برگزار کرد. در این رویداد اختصاصی شرکت‌کنندگان به رقابت با یکدیگر پرداخته و نفرات اول تا سوم پس از ساعت ها رقابت مشخص شده و کاپ قهرمانی فونیکس را از آن خود کردند.

 

همچنین گفتنی است یکی از نقات قوت تورنمنت اختصاصی فونیکس توجه به خانواده و سلامت خانواده است که در این راستا دوره آموزش تهیه نوشیدنی و ماکتل سالم و سپس مسابقه میان شرکت کنندگان خانم برگزار شد. ایستگاه بررسی سلامتی فونیکس هم جز جدا نشدنی رویدادهای ورزشی این برند پریمیوم است. فونیکس براساس تعهد به نیازهای جامعه مدرن امروزی، همواره به بازخورد و نظرات مالکان تیگو 7 پرو برای تحقیق و توسعه به منظور معرفی نسخه‌های جدیدتر این مدل برای معرفی در بازار ایران در آینده مصمم است. گفتنی است پرسنل و جمعی از مشتریان آسیا خودرو به عنوان نمایندگی مدیران خودرو نیز در لیگ تنیس تیگو ۷ پرو حضور داشتند.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *