مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
خدمات پس از فروش مدیران خودرو

شروع کمپین تابستانی خدمات پس از فروش مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو به عنوان یکی از پیشتازان صنعت خودرو کشور، در نظر دارد، تابستان امسال کمپین خدمات پس از فروش ویژه‌ای را برای مشتریان خود برگزار کند. هدف از این کمپین، شناسایی و پیشگیری از مشکلات خودرویی مشتریان و رفع نیازهای آن‌ها در فصل مسافرت‌های تابستانی است و مدیران خودرو با بهره‌گیری از شبکه‎ نمایندگی خدمات پس از فروش گسترده خود قصد دارد تا با این کمپین، تابستانی آسوده را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

کمپین تابستانی خدمات پس از فروش مدیران خودرو از تاریخ 14 تا 26 مرداد ماه به مدت دو هفته کاری اجرا و در طول آن تمامی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش شرکت، میزبان مراجعین محترم تمامی برندهای مدیران خودرو خواهند بود و شامل خدمات زیر می‌شود:

• بازدید رایگان
• 10 درصد تخفیف لوازم مصرفی ( شامل روغن‌موتور، روغن ترمز، ضد یخ، روغن گیربکس، روغن هیدرولیک، فیلتر هوا، فیلتر روغن، فیلتر بنزین، لنت ترمز)
• 5 درصد تخفیف تا سقف 500000 تومان برای تعمیرات سنگین بالاتر از 400000 تومان
• مایع شیشه شوی رایگان برای تمامی مراجعه‌کنندگان

همچنین در پایان مدت کمپین تابستانی خدمات پس از فروش مدیران خودرو، از میان مراجعینی که در این بازه زمانی به نمایندگی‌های مدیران خودرو مراجعه کرده باشند، 20 نفر به قید قرعه انتخاب شده و هدایای نفیسی به آن‌ها اهدا خواهد شد.

 

برای استقاده از خدمات پس از فروش حرفه‌ای به آسیا خودرو مراجعه کنید

آسیا خودرو با داشتن دو مرکز بزرگ خدمات پس از فروش مدیران خودرو و همچنین دو مرکز آپشن مدیران خودرو، آماده ارائه خدمات به شما است.

جهت دریافت نوبت خدمات پس از فروش و خرید آپشن خودرو می‌توانید با کارشناسان آسیا خودرو تماس بگیرید. برای این منظور کافی است با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمای شما باشند.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *