مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

این فراری به افتخار پایتخت ایتالیا نامگذاری شده است

روما نام مدلی از فراری است که در سال ۲۰۱۹ به صورت آنلاین معرفی شد. این خودرو به افتخار پایتخت ایتالیا نامگذاری شده است. اکنون مدل اسپایدر یا همان کانورتیبل نیز به لیست محصولات فراری اضافه شده در شرایطی که نسبت به نسخه هاردتاپ فقط ۸۴ کیلوگرم سنگین تر است.

سقف تاشوی پارچه ای ۱۳.۵ ثانیه زمان لازم دارد تا در سرعت ۶۰ کیلومتر برساعت از حالت باز به بسته تغییر شکل دهد.

تغییر در فرم شیشه مثلثی عقب و بازشدن درب صندوق به شکل دوقسمتی، تدابیر طراحان فراری برای ایجاد فضای کافی به منظر جای گرفتن سقف تاشوی فراری روما است.

همچنین امکان شخصی سازی در پارچه سقف و دوخت متضاد برای مشتریان در نظر گرفته شده است. یک بادگیر پشت صندلی ها نیز قرار دارد که هنگام بازبودن سقف، کیفیت سواری یک اسپایدر در کابین را تضمین می کند.

قلب تپنده فراری در مدل روما برابر با ۶۱۲ اسب بخار خروجی و ۷۶۰ نیوتن متر گشتاور دارد. پیشرانه ۳.۹ لیتری توربودوقلوی ۸ سیلندر با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک دو کلاچه هماهنگ شده است.

فراری ادعا می کند که روما طی ۳.۴ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد و ۹.۷ ثانیه زمان لازم دارد تا ۲۰۰ کیلومتر را نیز رکورد بزند. البته این آمار برای سقف در حالت باز محاسبه شده است. اگر سقف خودرو در حالت بسته قرار داشته باشد، زمان ثبت رکورد ۲۰۰ کیلومتر برساعت به ۹.۳ ثانیه کاهش می یابد.

بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۲۰ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

فراری روما برخلاف ظاهر کوچک و اسپرت کابین، خودرویی است که برای مسافت های طولانی نیز بسیار راحت و مناسب است. صندلی های روما دارای قابلیت تنظیم ۱۸ جهته الکتریکی و گرم کن هستند. قسمت پشت سری صندلی نیز دارای گرم کن گردن است.

طراحی داخل کابین شامل کنسول اصلی جلو و بخش میانی که صندلی راننده را از سرنشین جدا می کند، در نوع خود خاص و جالب است. یک نمایشگر دیجیتال ویژه اطلاعات کیلومتر پشت فرمان و نمایشگر ۸.۴ اینچی لمسی تنظیمات سیستم سرگرمی نیز از فناورانه های این فضا هستند.

قیمت فراری روما اسپایدر هنوز توسط تولیدکننده مشخص نشده است./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *