مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

فورد جذاب ترین ون جهان را روانه بازار می کند

در رابطه با کلاس ون و مینی ون با توجه به استانداردهای بین المللی طراحی، مخاطب همواره انتظار محصولی را دارد که تفاوت های محسوسی با سدان و هاچ بک را همراه دارد. همین فاکتورهای طراحی در واقع شرایطی را ایجاد می کنند که ذهن مخاطب در چارچوب ثابتی جزئیات طراحی ون را بپذیرید و غافلگیری خاصی در کار نباشد. نهایتا یک ون می تواند زیباتر، جذاب تر و یا مدرن تر از سایر محصولات کلاس خود باشد…

اما اخیرا مرکز ام اس-آر تی گروه فورد که تیونر خودروهای تجاری با برند فورد مانند ون ، مینی ون و وانت است از نسخه خاص ون فورد ترانزیت رونمایی کرده که تمامی قواعد ذهنی مخاطب از طراحی ون که ابتدای مطلب بدان اشاره کردیم را به چالشی عمیق وارد می کند!

ون فورد ترانزیت کاستوم ام اس-آر تی از رینگ های اسپرت آلومینیومی ۱۹ اینچی با تایر گودیر سایز ۴۵/۲۳۵ استفاده می کند. کیت بدنه شامل جزئیات اسپرت در قسمت سپر اصلی جلو، عقب و اسپویلر سقف نیز به زیبایی در پروفایل بدنه این فورد جای گرفته اند.

مشتریان امکان شخصی سازی هنگام سفارش در مواردی مانند رنگ بدنه و تزئینات کابین را دارند. جانمایی و تعداد صندلی های داخل ون نیز از دیگر مواردی هستند که در آپشن شخصی سازی مشتریان لحاظ شده اند.

متاسفانه هنوز در رابطه با ویژگی های بخش فنی اطلاعاتی منتشر نشده اما تریم ئی-ترانزیت این فورد برابر با ۲۸۱ اسب بخار خروجی خواهد داشت که با این ظاهر جذاب و اسپرت کاملا هماهنگ می شود./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *