مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

پوروسانگوئه DMC؛ لباسی برای اولین شاسی بلند فراری

پوروسانگوئه یکی از متفاوت ترین خودروهای معرفی شده در کلاس کراس اوور طی سال های اخیر محسوب می شود. این خودرو همچنین به عنوان اولین شاسی بلند و محصول ۴ درب کمپانی فراری دارای رکورد و اهمیت است.

اخیرا DMC، تیونر آلمانی سراغ یک دستگاه پوروسانگوئه رفته تا جدیدترین کیت بدنه خود را برای آن امتحان کند. جزئیات بدنه وایدبادی، بدنه ای عضلانی و حجیم برای شاسی بلند فراری ایجاد می کند.

افزونه ۳ سانتیمتری فیبرکربن برای گلگیرها، رکاب جانبی، دو اسپویلر عقب که یکی روی سقف و دیگری در قسمت درب صندوق عقب قرار گرفته و…

دی ام سی همچنین جزئیات اسپرت دیگر مانند لیپ سپر جلو و دیفیوزر عقب فیبرکربنی را با این کیت پیش روش مشتریان خود قرار می دهد. البته انتخاب رنگ مات و براق برعهده مشتری است.

دی ام سی یک رینگ ۲۴ اینچی اختصاصی را نیز برای پوروسانگوئه طراحی کرده که طراحی Y شکل ۷ پره دارد.

یکی دیگر از بخش هایی که تیونر آلمانی برای فراری پوروسانگوئه پیشنهاد می دهد، سیستم اگزوز تیتانیومی است که توسط کمپانی ZESAD GmbH طراحی و ساخته شده است. این سیستم اگزوز مجهز به سیستم کنترل-سوپاپ برای ایجاد غرش های هیجان انگیز است.

فراری پوروسانگوئه DMC

در بخش پیشرانه تغییری مدنظر تیونر نبوده زیرا  پوروسانگوئه در حالت استاندارد نیز یک هیولای غیر قابل کنترل است. پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶.۵ لیتری فراری برابر با ۷۱۵ اسب بخار خروجی و ۷۱۶ نیوتن متر گشتاور دارد.

خودرو طی ۳.۳ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۱۰ کیلومتر برساعت است.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *