مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
جزییات فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه

جزییات فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه (+ مبلغ اقساط و شرایط خرید اعتباری)

با توجه به اینکه به‌زودی برخی از دعوت‌نامه‌های محصولات فونیکس سامانه یکپارچه صادر خواهد شد، در این مطلب به بررسی جزییات فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه خواهیم پرداخت. به این ترتیب می‌توانید با توجه به خودروی مورد نظرتان، از تعداد و مبلغ اقساط و همچنین شرایط خرید اقساطی آگاه شوید. اگر برای خرید محصولات فونیکس در سامانه ثبت نام کرده‌اید، این مطلب می‌تواند برای انتخاب روش خرید نقدی و اقساطی و همچنین تعداد اقساط، کمک موثری باشد.

 

یکی از ویژگی‌های مهم در جزییات فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه، امکان انتخاب تعداد اقساط و میزان پیش پرداخت است. به این ترتیب در زمان خرید خودرو می‌توانید بر اساس بودجه خود، مبلغ پیش پرداخت و اقساط ماهیانه را مشخص کنید. البته در نظر داشته باشید در کنار این روش، همچنان شرایط فروش نقدی نیز وجود دارد. علاوه بر این، اگر هرگونه سوالی در این زمینه داشتید، کارشناسان ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ پاسخگوی شما خواهند بود.

 

شرایط اصلی استفاده از خرید اقساطی فونیکس در سامانه یکپارچه

پیش از پرداختن به جزییات فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه، بهتر است یک‌بار شرایط عمومی خرید اقساطی را بررسی کنیم. به‌طور کلی در خرید اقساطی فونیکس که از سوی لیزینگ های طرف قرارداد با مدیران خودرو انجام می‌شود، جزییاتی بین لیزینگ های مختلف متفاوت است اما شرایط کلی نیز وجود دارد که باید از سوی درخواست کننده خرید اقساطی رعایت شود. یکی از اصلی‌ترین موارد در خرید اقساطی، ارائه ضامن معتبر است . شرایط عمومی ضامن معمولا از سوی لیزینگ ها مشابه و یا نزدیک به درخواست کننده خرید اقساطی خودرو در نظر گرفته می‌شود.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

مسئله مهم دیگر، اثبات درآمد مناسب درخواست کننده خرید اقساطی، بر اساس خودروی مورد نظر میزان اقساط است. طبیعی است در این زمینه لیزینگ ها وضعیت اشتغال افراد را بررسی کرده و گواهی های مربوط به اشتغال را برای متقاضی و ضامن درخواست می کنند. علاوه بر این، وضعیت اعتباری متقاضی و ضامن نزد شبکه بانکی نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. مواردی مانند چک برگشتی، اقساط معوق بانکی و …، باعث کاهش رتبه اعتباری افراد می‌شود و این مسئله از سوی لیزینگ ها مدنظر قرار می‌گیرد. همچنین در نظر داشته باشید بر اساس قانون، ارائه چک صیادی جدید الزامی است و چک‌ها باید بر اساس شکل مشخصی نوشته شوند که در نمایندگی به اطلاعتان خواهد رسید.

 

با توجه به متفاوت بودن برخی جزییات میان لیزینگ های مختلف، پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان آسیا خودرو تماس بگیرید. همکاران ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 

بررسی تعداد و مبلغ اقساط در فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه

همان‌طور که پیش از این عنوان کردیم، متقاضیان خرید اقساطی مدیران خودرو در مرحله دوم سامانه یکپارچه، امکان بهره‌مندی از شرایط متنوع فروش اقساطی را خواهند داشت. به این ترتیب می‌توانید بر اساس بودجه خود، مقدار پیش پرداخت اقساط و میزان اقساط ماهیانه و تعداد آن‌ها را تنظیم کنید.

 

حداقل میزان پیش پرداخت در این مرحله 50درصد است که البته ممکن است برای بعضی از خودروها تا 60 درصد قیمت خودرو نیز برسد. با در نظر گرفتن این مسئله، عملا در زمان خرید می‌توانید با پرداخت نیمی از مبلغ خودرو، مالک خودرو شوید و باقی مبلغ را به‌صورت اقساطی و بلندمدت بپردازید.

 

در زمینه تعداد اقساط نیز خریدار حق انتخاب دارد و می‌تواند مدت اقساط را تا 60 ماه (5 سال) افزایش دهد. در این شرایط مبلغ هر قسط کمتر خواهد شد. نکته مهم در این میان، امکان انتخاب تعداد اقساط از سوی خریدار است به این معنی که می‌توانید میزان پرداخت اقساط را مدیریت کنید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

جزییات مبلغ اقساط در فروش فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه

به‌طور کلی مبلغ هر قسط در روش فروش اقساطی، بر اساس فرمولی محاسبه می‌شود که در آن قیمت اولیه خودرو، میزان پیش پرداخت و تعداد اقساط نقش دارد. برای اطلاع از جزییات فروش اقساطی فونیکس مرحله دوم سامانه یکپارچه می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید اما به‌عنوان نمونه، مبالغ را برای سه خودرو با کمترین میزان پیش پرداخت و اقساط ۶۰ ماهه (۵ ساله) در زیر محاسبه کرده‌ایم. در نظر داشته باشید میزان پیش پرداخت بسته به نوع خودرو می‌تواند از ۵0 یا ۶۰ درصد آغاز شود.

 

– اقساط فونیکس FX با پیش پرداخت ۵۰درصد (862.000.000 تومان) و بازپرداخت ۶۰ ماهه: ماهیانه 24.300.000 تومان

– اقساط آریزو ۶ پرو با پیش پرداخت ۵۰درصد (619.200.000 تومان) و بازپرداخت ۶۰ ماهه: ماهیانه 17.455.000 تومان

– اقساط تیگو ۷ پرو با پیش پرداخت ۵۰درصد (725.400.000 تومان) و بازپرداخت ۶۰ ماهه: ماهیانه 20.449.000 تومان

 

با توجه به اینکه قیمت محصولات فونیکس بر اساس نظر شورای رقابت پیش از این منتشر شده است، فروش بر اساس قیمت‌های مصوب شورای رقابت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید. همکاران ما در آسیا خودرو آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 

همچنین می‌توانید در این زمینه از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو استفاده کنید. در این طرح، کارشناسان آسیا خودرو راهنمای شما در انتخاب خودرو مناسب و همچنین شرایط فروش نقدی و اقساطی مدیران خودرو خواهند بود.

 

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *