مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
خانواده خودرو های مدیران خودرو

خانواده نیم میلیون نفری مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو بزرگ‌ترین شرکت خودروساز خصوصی در ایران است که با بیش از دو دهه قدمت توانسته طیف وسیعی از مشتریان و مردم را به خود جذب کند. مدیران خودرو طی بیست سال فعالیت موفق شده تعداد اعضای خانواده خود را به بیش از نیم میلیون نفر برساند که این یک موفقیت چشمگیر برای این شرکت خودروساز بخش خصوصی محسوب می‌شود. خانواده نیم میلیون نفری مدیران خودرو نشان از اعتمادی است که خریدان و علاقه‌مندان خودرو در ایران به این برند دارند.

 

شرکت مدیران خودرو فعالیت خود را با عرضه خودروهای اقتصادی در ایران آغاز کرد و طی این سال‌ها همواره به نظرات مشتریان و نیاز آن‌ها احترام گذاشته و سعی کرده محصولاتی متناسب با نیاز و سلیقه آن‌ها عرضه کند. همین مشتری مداری در مدیران خودرو باعث شده تا خانواده نیم میلیون نفری مدیران خودرو و تعداد مشتریان این شرکت به ۵۰۰هزار نفر برسد.

 

فروش ویژه محصولات فونیکس (نقدی | اقساطی)

شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس | مدت و تعداد محدود | با شرایط متنوع نقدی و اقساطی | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

مدیران خودرو طی دو دهه فعالیت، رشد خیره‌کننده‌ای در سبد محصولات خود داشته است. این شرکت به خودروهایی مدرن و مطابق ترند روز شیفت کرده و خود برندی دنباله‌رو فشن شده است. این موضوع در جذب حداکثری نظر مشتریان یقینا بی‌تاثیر نبوده و باعث شده که ام وی ام در کانون توجه مشتریان به‌ویژه افراد جوان و دنباله‌رو فشن قرار بگیرد. این موضوع در تشکیل این خانواده نیم میلیونی ام وی ام بی‌تاثیر نبوده است. نمونه این فعالیت‌ها را در عرضه خودروهایی مانند فونیکس FX می‌بینیم.

 

دشواری‌های مدیران خودرو و سردرگمی مشتریان

اما موضوعی که ام وی ام را هم مانند دیگر خودروسازان درگیر کرده، نامشخص بودن وضعیت بازار خودرو، عدم تخصیص ارز و قیمت‌گذاری دستوری و شرایط فروش تکلیفی بوده که سبب شده این شرکت نتواند به‌صورت مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کند. از سوی دیگر نامشخص بودن بحث واردات خودرو باعث سردرگمی مشتریان شده و این موضوع تنها به نفع شرکت‌هایی تمام می‌شود که بازار ایران را صرفا مکانی برای فروش خودرو دیده و تعهد چندانی نسبت به خدمات پس از فروش ندارند.

 

فروش ویژه محصولات ام وی ام (نقدی | اقساطی)

فروش ویژه محصولات ام وی ام | نقدی و اقساطی | اقساط ۶۰ ماه | مدت و تعداد محدود | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

بسیاری از مشتریان به انتظار خرید خودروهای وارداتی مدت‌ها است که نسبت به خرید خودرو اقدام نکرده‌اند و این موضوع بازار خودرو را در رکود برده است. بسیاری از مشتریان باور دارند که عرضه خودروهای وارداتی موجب کاهش قیمت خودروهای تولیدی و مونتاژی می‌شود. این در حالی است اگر خودروهای وارداتی هم در کار باشد و وارد بازار شوند، تنها موجب رقابتی‌تر شدن فضای بازار شده و تاثیری روی قیمت خودروهای تولیدی و مونتاژی نخواهند داشت. چراکه قیمت خودرو تحت تاثیر نرخ ارز و نهاده‌های تولید بوده با عرضه یا عدم عرضه خودروهای وارداتی بالا و پایین نخواهد شد. ضمن اینکه پیش‌بینی می‌شود که در نیمه دوم سال افزایش قیمت خودروهای تولیدی و مونتاژی را شاهد باشیم.

 

اما ام وی ام به‌عنوان خودروسازی که توانسته جمعیت خانواده خود را به بیش از نیم میلیون نفر برساند، قطعا ارزش متفاوتی برای بازار ایران قائل است. طی این دو دهه تعداد نمایندگی‌ های مدیران خودرو در سراسر ایران به حدود ۱۵۰ عدد رسیده است. همچنین بارها شاهد فعالیت‌های این شرکت با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود بوده‌ایم. بدین ترتیب چنین شرکتی با ۲۰ سال قدمت، بازار ایران را با هدف سوددهی کوتاه مدت نگاه نمی‌کند و هدف آن فعالیت طولانی مدت در ایران و همچنین حفظ سهم بازار و خانواده نیم میلیون نفری مدیران خودرو است.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *