مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
خبر ویژه برای ثبت نام کنندگان ام وی ام در آسیا خودرو

خبر ویژه برای ثبت نام کنندگان ام وی ام در آسیا خودرو (مرحله دوم سامانه یکپارچه)

افرادی که برای تکمیل وجه محصولات ام وی ام خریداری شده از سامانه یکپارچه، از طریق آسیا خودرو اقدام کرده‌اند و موعد تحویل خودرو آن‌ها تابستان ۱۴۰۲ است، هم‌اکنون فرصت دارید برای پرداخت وجه نهایی و خرید قطعی خودرو اقدام کنید. اگر ازجمله ثبت نام کنندگان ام وی ام در آسیا خودرو هستید، این خبر را از دست ندهید.

 

هفته گذشته و طی تکمیل ثبت نام مرحله دوم سامانه یکپارچه ویژه محصولات ام وی ام، شمار زیادی از خریداران محصولات این شرکت، از طریق آسیا خودرو اقدام به تکمیل ثبت نام کردند. در بین این دسته از خریداران، افرادی که موعد تحویل آن‌ها در تابستان 1402 است، اکنون فرصت دارند با مراجعه به آسیا خودرو، نسبت به دریافت دعوتنامه و تکمیل وجه اقدام کنند.

 

در صورتیکه از طریق سامانه یکپارچه یکی از محصولات ام وی ام را ثبت نام کرده‌اید و موعد تحویل خودرویتان تابستان 1402 است و از طریق آسیا خودرو اقدام به تکمیل ثبت نام کرده‌اید، پس از دریافت پیامک از سوی مدیران خودرو، می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید. با حضور در محل نمایندگی‌های آسیا خودرو، دعوتنامه خودرو برایتان صادر خواهد شد و پس از آن، 72 ساعت برای تکمیل وجه فرصت خواهید داشت. همچنین در نظر داشته باشید در این مرحله، امکان انتخاب روش خرید نقدی و اقساطی وجود دارد اما دعوتنامه خریداران در روش اقساطی مدتی بعد صادر خواهد شد.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

این مرحه برای ثبت نام کنندگان ام وی ام در آسیا خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

همان‌گونه که عنوان شد، ابتدا برای این دسته از خریداران، پیامکی از سوی مدیران خودرو ارسال می‌شود. با توجه به حجم بالای ثبت نام ها، پیامک‌های موضوع این طرح به‌صورت دسته بندی شده در حال ارسال است و به‌مرور برای تمامی افراد واجد شرایط پیامک ارسال می‌شود.

 

پس از دریافت پیامک، اگر تکمیل ثبت نام را در آسیا خودرو انجام داده‌اید و باید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در آسیا خودرو راهنمای شما باشند. در نظر داشته باشید ما در این مجموعه و در این مرحله از فروش، تنها امکان ارائه خدمات به ثبت نام کنندگان ام وی ام در آسیا خودرو را داریم. پس از آن با مراجعه به یکی از شعب آسیا خودرو، دعوتنامه صادر و در اختیارتان قرار می‌گیرد. امکان انتخاب روش فروش اقساطی مدیران خودرو نیز در این مرحله وجود دارد که دعوتنامه مربوط به آن در مرحله بعدی صادر می‌شود. به این ترتیب امکان بهره‌مندی از شرایط فروش اقساطی در این مرحله وجود دارد.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

همچنین در نظر داشته باشید در صورت عدم تماس یا مراجعه، ثبت نام اولیه و تکمیل وجه باطل خواهد شد و فرصت خرید مدیران خودرو را از دست می‌دهید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر از جمله ثبت نام کنندگان ام وی ام در آسیا خودرو هستید و موعد تحویل خودرو در سامانه یکپارچه، تابستان 1402 است، با آسیا خودرو تماس بگیرید.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *