مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
خبر ویژه برای جاماندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه

خبر ویژه برای جاماندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه (نقدی و اقساطی)

شرایط ثبت نام محصولات مدیران خودرو برای جاماندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه فراهم شده است. این دسته از خریداران می‌توانند در تماس با آسیا خودرو، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و بهره‌مندی از شرایط فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند.

 

بر اساس اعلام مدیران خودرو، شرایط ویژه‌ای برای جاماندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه فراهم شده است تا این دسته از خریداران نیز بتوانند برای خرید مدیران خودرو با قیمت‌های مصوب و شرایط متنوع فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند. مطابق این طرح، علاقه‌مندان از روز 12 شهریور ماه تا 16 شهریور ماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند و پس از آن ثبت نام اولیه آن‌ها باطل می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید. شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات شما است.

 

ویژگی‌های طرح ثبت نام جاماندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه چیست؟

همان‌طور که در بالا عنوان شد، این طرح ویژه افرادی است که امکان تکمیل ثبت نام مرحله دوم محصولات مدیران خودرو را در سامانه یکپارچه نداشته‌اند. با توجه به شرایط ویژه‌ای که برای جاماندگان مرحله دوم سامانه یکپارچه در نظر گرفته شده است، این دسته از افراد می‌توانند در تماس با آسیا خودرو، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

یکی از ویژگی‌های مهم این طرح، امکان خرید محصولات به روش نقدی و اقساطی است. در فروش اقساطی مدیران خودرو، خریدار می‌تواند از بین گزینه‌های متعدد، مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط مورد نظر خود را انتخاب کند. به این ترتیب امکان خرید خودروها با اقساط 5 ساله نیز وجود دارد.

 

علاوه بر این‌ها، مطابق فروش‌های قبلی، قیمت محصولات بر اساس قیمت مصوب شورای رقابت خواهد بود. به این ترتیب با توجه به اینکه قیمت محصولات مدیران خودرو در سامانه یکپارچه پیش از این از سوی شورای رقابت اعلام شده است، امکان خرید به قیمت مصوب برای این دسته از افراد وجود دارد. تحویل خودروها در این طرح، 90 روزه خواهد بود.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرد. همکاران ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. همچنین می‌توانید از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو نیز استفاده کنید. در این طرح، همکاران ما ضمن تشریح تمامی روش‌های فروش موجود و ارائه قیمت خودروها، اطلاعات لازم در زمینه محصولات مدیران خودرو و محصولات فونیکس را نیز در اختیارتان قرار می‌دهند.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *