مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
دعوتنامه مرحله دوم سامانه یکپارچه محصولات مدیران خودرو

دعوتنامه مرحله دوم سامانه یکپارچه محصولات مدیران خودرو (نقدی و اقساطی)

دعوتنامه مرحله دوم سامانه یکپارچه محصولات مدیران خودرو، ویژه خریداران محصولات ام وی ام و فونیکس با موعد تحویل تابستان و پاییز ۱۴۰۲ صادر شد. به این ترتیب خریداران این خودروها که پیش از این از طریق آسیا خودرو اقدام به ثبت نام کرده اند می توانند برای دریافت دعوتنامه با این مجموعه تماس بگیرند. فروش در این مرحله مانند مراحل گذشته با قیمت مصوب شورای رقابت خواهد بود. به علاوه امکان خرید خودرو به صورت نقدی و اقساطی نیز در این مرحله برای متقاضیان فراهم شده است.

 

طبق اطلاعیه صادر شده از سوی مدیران خودرو، دعوتنامه مرحله دوم سامانه یکپارچه محصولات مدیران خودرو برای منتخبین سامانه یکپارچه خرید خودروهای مدیران خودرو با موعد تحویل تابستان و پاییز ۱۴۰۲ که برای خرید خودروهای X55 Pro و X22 Pro MT اقدام کرده بودند، صادر شده است. علاوه بر این دعوتنامه های سامانه یکپارچه نوبت دوم موعد تحویل پاییز خودروهای FX پرمیوم، تیگو ۷ پرو و آریزو ۶ پرو از طرف فونیکس ارسال شده است. پس اگر برای خرید خودروهای ام وی ام و فونیکس اقدام کرده اید، فرصت را از دست ندهید و با آسیا خودرو تماس بگیرید. برای این کار می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان فروش آسیا خودرو ثبت‌نام شما را نهایی کنند. در نظر داشته باشید برای خرید اقساطی فونیکس و ام وی ام در این طرح فرصت محدود است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم هرچه سریعتر برای دریافت دعوتنامه، با آسیا خودرو تماس بگیرید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

شما ‌علاوه بر اینکه با تماس تلفنی می‌توانید خرید خودرو خود را تکمیل کنید، می‌توانید با مراجعه به شعبه های آسیا خودرو، دعوتنامه خودرو خود را دریافت کنید. تکمیل ثبت نام خودروهای منتخبین سامانه یکپارچه از برند فونیکس از روز شنبه ۱۸ شهریور آغاز شده است. خریداران خودروهای ام وی ام هم که درخواست خرید اقساطی خودرو را داشته اند روز ۱۸ شهریور دعوتنامه خود را تحویل گرفته و می‌توانند برای تکمیل خرید خودرو خود با همکاری یکی از لیزینگ‌ های طرف قرارداد با مدیران خودرو به آسیا خودرو مراجعه کنند. طبق اعلام مدیران خودرو مبلغ پیش پرداخت خرید اقساطی خودروهای ام وی ام در این طرح ۵۰ درصد است.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

برای دریافت دعوتنامه مرحله دوم سامانه یکپارچه محصولات مدیران خودرو چه باید کرد؟

اگر ثبت نام  خودرو را در آسیا خودرو انجام داده‌اید، باید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در آسیا خودرو شما را راهنمایی کنند. علاوه بر این، می توانید با مراجعه به یکی از شعبه های آسیا خودرو، دعوتنامه خودرو خود را تحویل بگیرید و ثبت نام خود را تکمیل کنید. . توجه داشته باشید در صورت عدم تماس یا مراجعه به نمایندگی، ثبت نام شما باطل خواهد شد و فرصت خرید خودروهای مدیران خودرو را از دست می‌دهید، پس اگر از ثبت نام کنندگان ام وی ام و فونیکس در آسیا خودرو هستید و در اسرع وقت با کارشناسان فروش آسیا خودرو تماس بگیرید.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *