مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
فروش خودرو فونیکس

سوال روز: شرایط فروش خودروهای فونیکس در سامانه یکپارچه خرید خودرو را توضیح دهید

در هر بخش از مطالب سوال روز، به بررسی یکی از سوالاتی که از سوی شما ارسال شده است می‌پردازیم. این سوالات را می‌توانید در کامنت همین مطلب ما ارسال کنیم. سوال این بخش، شرایط فروش خودروهای فونیکس در سامانه یکپارچه خرید خودرو را توضیح دهید.

 

سوال: شرایط فروش خودروهای فونیکس در سامانه یکپارچه خرید خودرو چیست؟

همان‌طور که در مطالب پیش اشاره شد، این مرحله ویژه کلیه متقاضیان خرید محصولات فونیکس در سامانه یکپارچه با اولویت تکمیل خرید در سال ۱۴۰۲ است. این افراد برای تکمیل ثبت نام سامانه مرحله دوم یکپارچه می‌توانند به آسیا خودرو مراجعه کنند. به این ترتیب خریداران با قطعی شدن ثبت نام اولیه، فرصت خرید خودرو به قیمت مورد تایید شورای رقابت را به‌صورت نقدی و اقساطی خواهند داشت.

 

در این مرحله خودروهای تیگو 8 پرومکس، تیگو 7 پرو، آریزو 6 پرو و فونیکس FX را می‌توانید بخرید. شرایط فروش محصولات فونیکس را در جدول زیر بخوانید:

شرایط فروش خودر فونیکس

شرایط فروش خودر فونیکس

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

برای استفاده از تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه مدیران خودرو مرحله دوم چه باید کرد؟

برای این منظور کافی است هم‌اکنون با آسیا خودرو تماس بگیرید. به این ترتیب می‌توانید با استفاده از شرایط متنوع نقدی و به‌ویژه شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو، نسبت به خرید خودروی مورد نظر خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که برای خرید خودرو با محدودیت زمانی مواجه هستیم و فقط تا پایان روز کاری  19 مرداد برای خرید فرصت است، پس پیشنهاد می‌کنیم هرچه زودتر برای تکمیل ثبت نام اقدام کنید.

 

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با استفاده از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو، با کارشناسان آسیا خودرو گفتگو کنید.

 

برای ثبت نام هم‌اکنون با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارشناسان آسیا خودرو راهنمای شما باشند. آسیا خودرو به‌عنوان نمایندگی مدیران خودرو، با سه شعبه فعال، شعبه اختصاصی فونیکس، دو مرکز خدمات پس از فروش، اداره تحویل اختصاصی و دو مرکز فروش آپشن میزبان شما خواهد بود.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *