مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
دعوتنامه محصولات فونیکس ویژه سامانه یکپارچه پاییز ۱۴۰۲

صدور دعوتنامه محصولات فونیکس ویژه سامانه یکپارچه پاییز ۱۴۰۲ در آسیا خودرو آغاز شد

صدور دعوتنامه محصولات فونیکس ویژه سامانه یکپارچه پاییز ۱۴۰۲ از ابتدای هفته آینده در آسیا خودرو آغاز خواهد شد. به این ترتیب برای استفاده از شرایط ویژه فروش نقدی و اقساطی محصولات فونیکس ویژه سامانه یکپارچه عرضه خودرو با اولویت پاییز ۱۴۰۲، هم اکنون می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید. این طرح ویژه افرادی است که پیش از این برای تکمیل ثبت نام، مجموعه نمایندگی‌های آسیا خودرو را انتخاب کرده‌اند.

 

با توجه به نزدیک شدن به فصل پاییز، صدور دعوتنامه محصولات فونیکس ویژه سامانه یکپارچه پاییز ۱۴۰۲ با شرایط متنوع نقدی و اقساطی از ۱۸ شهریور ماه در آسیا خودرو آغاز خواهد شد. به این ترتیب خریداران محصولات فونیکس که پیش از این از طریق گروه نمایندگی‌های آسیا خودرو برای تکمیل ثبت نام سامانه یکپارچه اقدام کرده‌اند می‌توانند در تماس با این مجموعه، برای دریافت دعوتنامه اقدام کنند. برای این منظور کافی است با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

همان‌گونه که عنوان شد، در این طرح، شرایط متنوع فروش نقدی و فروش اقساطی فونیکس در نظر گرفته شده است. به این ترتیب خریداران می‌توانند از بین فروش نقدی و فروش اقساطی با اقساط تا 5 سال، روش مورد نظر خود را انتخاب کند. علاوه بر این، در شرایط فروش اقساطی فونیکس ویژه سامانه یکپارچه، امکان انتخاب بین پیش پرداخت‌های مختلف و تعداد اقساط متفاوت وجود دارد.

 

ویژگی‌های دعوتنامه محصولات فونیکس ویژه سامانه یکپارچه پاییز ۱۴۰۲

بر اساس اعلام مدیران خودرو، پس از صدور حواله، خریدار محصولات به مدت ۷۲ ساعت فرصت خواهد داشت برای تکمیل مبلغ ثبت نام اقدام کند. همچنین در زمان صدور دعوتنامه، مشتریان محترم می‌توانند نسبت به انتخاب روش فروش نقدی و یا اقساطی اقدام کنند. در روش فروش اقساطی که با همکاری لیزینگ‌های طرف قرارداد مدیران خودرو انجام می‌شود، مشتریان محترم ملزم به ارائه مدارک مورد درخواست لیزینگ‌ها هستند. همچنین فروش خودروها بر اساس قیمت مصوب شورای رقابت خواهد بود.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با آسیا خودرو تماس بگیرید. آسیا خودرو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایندگی‌های مدیران خودرو، با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است. آسیا خودرو با سه شعبه فعال، شعبه اختصاصی فونیکس، دو مرکز خدمات پس از فروش مدیران خودرو، دو مرکز آپشن مدیران خودرو و همچنین اداره تحویل اختصاصی، آماد ارائه خدمات به متقاضیان است. به‌علاوه می‌توانید از خدمت ویژه طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو نیز برای اطلاع از جزییات بیشتر استفاده کنید.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *