مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
فرصت دوباره برای خریداران فونیکس سامانه یکپارچه در آسیا خودرو

فرصت دوباره برای خریداران فونیکس سامانه یکپارچه در آسیا خودرو (تحویل تابستان ۱۴۰۲)

بر اساس اعلام مدیران خودرو، فرصت دوباره‌ای برای خریداران فونیکس سامانه یکپارچه در آسیا خودرو به مدت محدود فراهم شده است تا با قیمت مصوب شورای رقابت بتوانند نسبت به خرید محصولات فونیکس اقدام کنند. بر این اساس، دعوتنامه‌های تحویل تابستان ۱۴۰۲ در فروش نقدی محصولات فونیکس که پیش از این صادر شده است، برای مدت سه روز بار دیگر در سیستم فعال خواهد شد.

 

در فرصت دوباره برای خریداران فونیکس سامانه یکپارچه در آسیا خودرو که ویژه خریداران نقدی تحویل تابستان محصولات فونیکس است، امکان خرید خودروها با قیمت مصوب شورای رقابت فراهم شده است. به این ترتیب، افرادی که برای دریافت دعوتنامه اقدام نکرده اند و یا واریزی وجه آن‌ها پس از صدور دعوتنامه تکمیل نشده‌اند، می‌توانند در تماس با آسیا خودرو، نسبت به دریافت دعوتنامه و خرید فونیکس با قیمت مصوب شورای رقابت اقدام کنند. توجه داشته باشید این شرایط ویژه، مخصوص خریداران نقدی فونیکس FX، تیگو ۷ پرو، تیگو ۸ پرو مکس و آریزو ۶ پرو است.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

 

برای استفاده از فرصت دوباره‌ای خرید فونیکس سامانه یکپارچه چه باید کرد؟

این دسته از خریداران از تاریخ ۲۹ مرداد ماه به مدت ۳ روز فرصت دارند در تماس با آسیا خودرو، نسبت به دریافت دعوتنامه اقدام کنند. برای این منظور می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به یکی از شعب آسیا خودرو مراجعه کنید. توجه داشته باشید با توجه به اینکه قیمت محصولات فونیکس بر اساس نظر شورای رقابت پیش از این منتشر شده است، صدور دعوتنامه‌ها بر اساس قیمت مصوب شورا خواهد بود.

 

علاوه بر این، اگر قصد خرید محصولات محصولات مدیران خودرو را دارید، می‌توانید از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو استفاده کنید. برای این منظور کافی است با آسیا خودرو تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه راهنمای شما باشند.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *