مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
تکنولوژی چری آریزو 6

بررسی عملکرد و مزایای دوربین ۳۶۰ درجه آریزو ۶

آریزو ۶ سدان لوکس و زیبای مدیران خودرو و دارای دوربین ۳۶۰ درجه آریزو ۶، این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. و اکثر افراد این خودرو را با سدان های معروف کره ایی و ژاپنی مقایسه می کنند. اما باید دید این سدان زیبا دارای چه مزایای برجسته ایی است که آن را به عنوان رقیبی جوان قابل اعتماد می سازد.

چری آریزو ۶ نخستین مرتبه در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۶ در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت. این محصول به منظور پر کردن جای خالی میان دو سدان آریزو ۵ و آریزو ۷ طراحی شده است. شرکت مدیران خودرو به عنوان نماینده رسمی انواع محصولات چری در ایران از سال ۱۳۹۸ چری آریزو ۶ را به صورت نه چندان گسترده روانه بازار ایران کرد تا شاید بتواند به کمک آن، رقیبی نسبتا ارزان‌تر و با امکانات روز را در برابر محصولات دست دوم کره‌ای همچون کیا اپتیما و هیوندا سوناتا روانه بازار کشورمان سازد.

دوربین ۳۶۰ درجه آریزو ۶ چیست و چطور کار می‌کند؟

سیستم دوربین ۳۶۰ درجه آریزو ۶ به طور معمول از چهار دوربین مجزا تشکیل شده است. این دوربین‌ها معمولا روی سپرهای جلو و عقب و همچنین زیر آینه ‌های کناری نصب می‌شود. پس از نصب دوربین‌ها، می‌توان تصاویر کاملی را از تمام زوایای بیرونی خودرو به دست آورد.

در مرحله بعد این تصاویر به کمک یک واحد پردازش رایانه‌ای و توسط نرم‌افزاری مخصوص، پردازش و تلفیق می‌شود. نتیجه نهایی کار، تولید تصویری کامل از خودرو و اطراف آن، از زاویه دید بالای خودرو است.

نکته جالب این است که دوربین ۳۶۰ درجه آریزو ۶ برای نمایش اطلاعات و کنترل و تنظیمات به خوبی با سیستم مولتی مدیا خودرو هماهنگ می‌شود. در نتیجه می ‌توانید تصاویر دریافتی را از روی دی وی دی فابریک خودرو تماشا کرده و سایر تنظیمات مدنظر را اعمال نمایید. همین ویژگی کمک می‌کند تا به سادگی بتوان دوربین ۳۶۰ درجه را روی انواع خودروها نصب کرد.

چری آریزو ۶ مدیران خودرو + امکانات، مشخصات فنی، مزایا و قیمت - ایمنا

مزایای داشتن یک تصویر ۳۶۰ درجه آریزو ۶ از بالای خودرو چیست

این آپشن دارای کاربردهای گوناگونی می باشد. کاربردهایی که بنا بر موقعیت تعریف می‌شوند. در درجه اول تصاویر تولید شده توسط دوربین ۳۶۰ درجه، در راحت‌تر و دقیق‌تر شدن پارک خودرو کمک می‌کند. همچنین برای عبور از گذرگاه‌های تنگ و باریک، این دوربین امکانی بسیار عالی است. تصور این کاربرد دوربین ۳۶۰ درجه آنچنان پیچیده نیست. داشتن تصویری واضح و در