مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
مانیتور تیگو 10 اینچی

بررسی مشخصات مانیتور تیگو ۱۰ اینچی

مانیتور تیگو ۱۰ اینچی

ثبت نام خودروی چری تیگو

مانیتور تیگو ۱۰ اینچی می تواند برای افرادی که اینگونه خودروها را خریداری کرده اند و یا قصد خریدن آن را دارند، بسیار با اهمیت باشد. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی می باشید که تمایل به خرید این خودرو پیدا کرده اید، می توانید ادامه این مقاله را مطالعه کنید و اطلاعات و داده های بیشتری را از این آپشن خودروی مورد نظر خودتان پیدا کنید.

مهم ترین مزایا برای انتخاب و خرید مانیتور خودرو

  • دارای نمایش و پخش فایل‌های صوتی و تصویری باشد.
  • به دوربین عقب و جلو متصل باشد.
  • قابل اتصال به گوشی موبایل برای مکالمه به صورت هندزفری باشد.
  • قابلیت اتصال به گوشی موبایل برای پخش محتوای صوتی و تصویری موجود در موبایل را دارا باشد.
  • دارای نمایش موقعیت روی نقشه و به طور کلی امکان رهیابی باشد.
  • اعلام وضعیت خودرو از جمله میزان سوخت، دمای هوا، کنترل‌ های مختلف را دارا باشد.
  • قابلیت امکان نصب انواع نرم ‌افزارهای مختلف را داشته باشد.

مزایای مانیتور خودرو در هنگام سفر

بیشتر ما مجبوریم ساعت ها یا حتی روزها در جاده باشیم تا به مقصد خودمان برسیم. برای مسافران در صندلی عقب ممکن است که در تمام طول مدت این سفر در یک مکان نشسته و خسته شوند. در بخش تماشای تلویزیون در اتومبیل گزینه های زیادی وجود دارد. این موارد شامل کانال های ماهواره ای ، تلویزیون پخش محلی ، DVD / Blu-Ray  یا سرویس هایی مانند Sling box است. پس سرگرمی در طول یک سفر طولانی خودرو تضمین شده است.

مزایای مانیتور خودرو در هنگام مکالمه

مکالمه با یک مسافر در خودرو ممکن است لحظه ای موجب شود تمرکز خود را از دست داده و با اتفاق ناخوشایندی روبرو شوید. راننده نیاز دارد تا بتواند به سرعت در برابر هر اتفاقی که هنگام حرکت خودرو رخ می دهد واکنش نشان دهد. حتی دستگاه های موبایل بلوتوث نیز همیشه مفید واقع نیستند. زیرا امکان دارد شخصی که پشت تلفن است چیزی را بیان کند که موجب شود راننده برای یک ثانیه منحرف شود. این اتفاق برای وقوع یک حادثه جاده ای کافی خواهد بود. تلویزیون و مانیتور تیگو ۱۰ اینچی داخلی خودرو روش خوبی برای به حداقل رساندن مکالمه است تا تمرکز راننده در همه مدت در اوج باشد.

مزایای مانیتور خودرو در هنگام مسیریابی

این امر خصوصاً در مواردی که ترافیک سنگین می باشد و شما در حال عبور از آزادراه هستید ، بسیار کاربرد است. مانیتور به شما کمک خواهد کرد که قبل از این که واقعاً به آن فکر کنید، خروجی را ببینید. برخی از نرم افزارها، به عنوان مثال Google Maps ، داده هایی را در مورد خروج راننده نیم مایل قبل از آن ارائه می دهند. با این حال، هنگامی که خودرو در یک جریان ترافیکی متراکم با سرعت بالایی در حال حرکت می باشد، امکان دارد که این فاصله خیلی کم باشد تا بتواند از کنار ماشین های دیگر با آمادگی برای خروج ، مانور دهد. از سوی دیگر، هنگامی که مانیتور داشبوردی دارید، بخش بیشتری از نقشه را روی صفحه مشاهده