مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
شرایط فروش اقساطی و قیمت تیگو 7 مدل 1400

مقایسه ویژگی ها و قیمت خودروی تیگو ۷ صفر کارخانه و فونیکس تیگو ۸ پرو جدید

قیمت تیگو ۷ صفر کارخانه یکی از مواردی است که می تواند برای تمامی افرادی که قصد خرید این نوع از خودرو را دارند، مورد توجه باشد و به آن ها کمک کند تا هرچه ساده تر و بهتر بتوانند در خصوص ویژگی های این نوع از خودرو کسب اطلاعات کرده و در صورتی که باز هم به دنبال خرید آن بودند، خرید خود را انجام دهند. علاوه بر بررسی مشخصات تیگو ۷، سعی می کنیم تا ویژگی های مربوط به خودروی تیگو ۸ را نیز بررسی کنیم که بتوانیم به سادگی بین این دو موضوع بررسی هایی را انجام داده و تشخیص دهیم که کدام یک از این دو خودرو می تواند گزینه بهتر و مناسب تری برای ما در نظر گرفته شود.

قیمت تیگو 7 صفر کارخانه

 تیگو ۷

برای آن که بتوانید قیمت تیگو ۷ صفر کارخانه را هرچه بهتر و ساده تر متوجه شوید، لازم است تا ابتدا بدانید که این خودرو چه ویژگی هایی دارد. شناخت ویژگی های مربوط به تیگو ۷ می تواند به شما کمک کند تا هرچه بهتر و ساده تر بتوانید خودروی مورد نظرتان را بشناسید و خرید خود را انجام دهید. ابتدا با معرفی تیگو ۷ شروع کرده و سپس به معرفی تیگو ۸ پرو فونیکس می پردازیم.

اگر بخواهیم تیگو ۷ را از لحاظ ظاهری مورد بررسی قرار دهیم در همان نگاه اول دارای یک ویژگی و مشخصه بسیار پر رنگ و خوب است که می تواند برند این خودرو را به شما معرفی کند. این مشخصه پر رنگ مربوط به چراغ های این ماشین می شود. چراغ های جلویی و بزرگ تیگو ۷ از حالت بومرنگی است و با چراغ های تیگو ۸ کاملا متفاوت است.

موضوع بعدی که در تیگو ۷ و به طور کلی هر خودروی دیگری باید مورد توجه قرار گیرد مربوط به قدرت موتور این خودرو است. قدرت موتور تیگو ۷ برابر ۱۴۷ اسب بخار و میزان گشتاوری آن نیز برابر با ۲۱۰ نیوتن بر متر است. شاید قدرت موتور ۱۴۷ اسب بخار در نگاه اول سبب مایوس شدن شما شود اما آن چیزی که باید در نظر بگیرید این است که این خودرو یک کراس اور و در واقع شاسی بلند به حساب می اید که دارای یک موتور توربو نیز می باشد. این موتور توربو می تواند این کمبود قدرت اسب بخار را جبران نماید.

موضوع بعدی که باز هم مربوط به موتور خودرو و در واقع مربوط به قلب تپنده تیگو ۷ می شود، ظرفیت موتور این ماشین است. ظرفیت موتور تیگو ۷ برابر ۱.۵ لیتر است. این موضوع می تواند هم خوشحال کننده و هم تا حدودی ناراحت کننده باشد. ظرفیت موتور ۱.۵ لیتری در حقیقت نشان می دهد که موتور خودروی شما در هر بار تنفس چقدر بنزین مصرف می کند. ظرفیت ۱۵۰۰ سی سی نشان دهنده کم مصرف بودن تیگو ۸ است که می تواند نکته بسیار خوبی باشد و سبب صرفه جویی در هزینه ها شود اما به همان ترتیب نیز قدرت موتور و