مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
عکس ماشین چینی

عکس ماشین چینی برای ثبت نام خودروی چری تیگو و آریزو در ایران

عکس ماشین چینی یکی از سرچ ها و جستجوهایی است که امروزه میزان جستجو در مورد آن در بین کاربران کشورهای مختلف و به خصوص کشور ایران افزایش پیدا کرده است. این ماشین ها می توانند انواع و اقسام مختلفی را شامل شوند که هر کسی بنا به سلیقه ای که دارد، یکی از آن ها را انتخاب می کند. در ادامه این موضوع سعی می کنیم تا موارد مهمی که برای ثبت نام خودروی چری تیگو لازم دارید را به شما گوشزد کنیم و برخی از ویژگی های دو خودرو تیگو که شامل تیگو ۷ و تیگو ۸ می شود را نیز بیان نماییم که بتوانید هرچه بهتر و ساده تر تصمیم گیری های لازم در این زمینه را داشته باشید.

بررسی ویژگی های فنی تیگو ۷ و تیگو ۸

اولین قسمتی از موتور یک خودرو و یا ماشین که مورد توجه قرار می گیرد، مربوط به مولفه های فنی آن می شود. این مولفه های می توانند به خوبی سبب شوند که یک خودرو گزینه مناسبی باشد یا خیر. از آن جایی که خودروی تیگو ۷ و تیگو ۸ تا حد بسیار زیادی به هم شبیه هستند و صرفا تیگو ۸ کمی پیشرفته تر و بهبود یافته تر می باشد، در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم تا بتوانیم به سادگی و به راحتی هر آنچه که می خواهیم را متوجه شویم.

عکس ماشین چینی

  • تیگو ۷

ابتدا از بررسی ویژگی های فنی تیگو ۷ اغاز کرده و سپس به سراغ خودروی تیگو ۸ می رویم. برای آن که بتوانیم ویژگی های فنی تیگو ۷ را بررسی کنیم، می توانیم ۴ مولفه مهم را در این خودرو همچون دیفرانسیل، گیربکس، پیشرانه و ظرفیت موتور را مورد بررسی قرار دهیم.

دیفرانسیلی که در خودروهای تیگو ۷ محصول کارخانه چری می بینیم، همگی از نوع دیفرانسیل جلو هستند. تفاوت نوع دیفرانسیل در جلو یا عقب بودن آن مربوط به کارایی می شود که از آن خودرو انتظار داریم. از آنجایی که تیگو ۷ یکی از خودروهایی است که نیاز است دارای شتاب و سرعت بسیار بالایی باشد، دیفرانسیل جلو گزینه بهتری برای آن محسوب می شود.

مورد بعدی مربوط به جعبه دنده و یا همان گیربکس خودرو است. نوع گیربکس خودرو نشان می دهد که این خودرو تا چه حد می تواند شتاب و قدرت داشته باشد. معمولا تا چند سال پیش، گیربکس تمام خودروهایی که در ایران وجود داشتند از نوع گیربکس معمولی بودند. این در حالی است که طی چند سال گذشته گیربکس های ۵ حالته، اتومات و نیمه اتومات نیز به بازار راه پیدا کرده اند. گیربکس خودروی تیگو ۷ از نوع ۶ دنده اتومات و دو کلاچه است که می تواند برای شما در هنگام رانندگی و به خصوص رانندگی در ترافیک و یا جاده های طولانی، آسایش و راحتی بسیار بیشتری