مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
شرایط فروش اقساطی و قیمت تیگو 7 مدل 1400

آشنایی با انواع سنسورهای تیگو ۷

برای خرید اقساطی ماشین تیگو ۷ می توانید از روش های مختلفی اقدام کنید و حتی می توانید به نمایندگی های مختلفی نیز مراجعه نمایید تا بتوانید شرایط مختلف فروش اقساطی آن ها را مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی در نمایندگی های مختلف شرایط متفاوتی برای خرید اقساطی خودروها وجود دارد؛ اما می توا گفت که در نمایندگی های آسیا خودرو بهترین شرایط برای مشتریان فراهم شده است و افراد مختلف می توانند با توجه به بودجه و همچنین مولفه های مدنظرشان شرایط خرید اقساطی ماشین را انتخاب کنند.

تیگو ۷ یکی از خودروهایی است که امروزه در نمایندگی های مختلف من جمله آسیا خودرو به فروش می رسد. این خودرو به علت مدرن بودنش دارای امکانات و ویژگی های خاصی است که برخی از آن ها جز ملزومات خودرو و برخی دیگر نیز جز آپشن های خودرو محسوب می شوند. سنسورهای تیگو ۷ یکی از مواردی هستند که جز آپشن ها به حساب می آیند و در این مقاله قصد بررسی آن ها را داریم.

سنسورهای تیگو 7

انواع سنسورهای تیگو ۷

در اغلب خودروهای مدرن و خارجی امروزی که در خیابان های این کشور در حال تردد هستند، سنسورهای مختلفی دیده می شوند. در برخی از خودروها تمام این حسگرها و در برخی دیگر نیز فقط تعداد خاص و پرکاربردی از این حسگرها وجود دارند. در ادامه سعی کرده ایم تا اغلب این سنسورهای پرکاربرد و مهم را به شما معرفی کنیم.

۱-سنسور پارک

زمانی که می خواهید یک خودرو را پارک کنید به احتمال زیاد در هنگام پارک لازم است تا حواستان را بسیار جمع کنید که در هنگام دنده عقب گرفتن به مانع و یا به کسی برخورد نکنید. این موضوع در خودروهای شاسی بلند و کراس اور بیشتر خودش را نشان می دهد و مشکلات متفاوتی را نیز به وجود خواهد آورد. استفاده از سنسور پارک در قسمت های جلو و عقب این خودرو است که می تواند در هنگام پارک کردن خودرو به طور کامل فضای جلو و عقب را نشان داده و به شما در پارک بهتر خودرو کمک کند.

۲-سنسور ۳۶۰ درجه

نام سنسور ۳۶۰ درجه و یا همان دوربین ۳۶۰ درجه را زیاد شنیده اید، اما آیا وظیفه این دوربین را می دانید؟ با قرار دادن چند دوربین در قسمت های جلو و عقب و همچنینزیر آینه بغل های تیگو ۷، می تواند با فشردن دکمه فعال سازی دوربین ۳۶۰ درجه، یک تصویر کامل از محیط بیرونی و پیرامون خودرو را به دست آورید.

۳-سنسور نور

یکی دیگر از سنسورها که در برخی از خودروها همچون تیگو ۷، توسط شرکت