مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
تجربه رانندگی با تیگو 7

بهترین شرایط فروش خودروی تیگو ۷ با اقساط ۱۰۰ ماهه

فروش خودرو با اقساط ۱۰۰ ماهه آیا موضوع عادی و رایج است؟ در کدام نمایندگی می توانید این امکان را پیدا کنید؟ یکی از موضوعات مهم برای افرادی که قصد خرید اقساطی خودرو را دارند، مربوط به پیدا کردن شرایط مربوط به خرید اقساطی خودرو می شود. در ادامه در خصوص شرایط اقساطی که برای خرید خودرو در نمایندگی های آسیا خودرو وجود دارد، صحبت خواهیم کرد.

نمایندگی آسیا خودرو در فروش خودرو با اقساط ۱۰۰ ماهه

نمایندگی آسیا خودرو که زیر مجموعه مستقیم مدیران خودرو است، یکی از نمایندگی هایی می باشد که می تواند خودروهای مربوط به شرکت چری و همچنین خودروهای مربوط به ایران خودرو را به صورت نقد و اقساط به شما بفروشد. در این شرکت برای افرادی که زیر مجموعه نهادها و ارگان های خاصی هستند، شرایط خاص تری نیز در حوزه فروش اقساطی در نظر گرفته شده است.

نهادها و ارگان های خاص همچون فرهنگیان، افراد زیر مجموعه نیروهای مسلح و… را شامل می شوند. در نمایندگی های آسیا خودرو اگر افرادی که در این نهادها مشغول به کار هستند، به دنبال خرید اقساطی خودرو باشند، می توانند در عوض پرداخت ۵۰ درصد از پول اولیه خودرو، صرفا ۴۰ درصد را پرداخت کرده و ۶۰ درصد باقی مانده را نیز به صورت اقساط پرداخت نمایند.

تعداد اقساطی که می توانید برای بازپرداخت مبلغ باقی مانده از پول کلی خودرو انتخاب کنید، بستگی به نظر و انتخاب خود شما به عنوان مشتری دارد. شما می توانید به سادگی و به راحتی اقساط ۱۲ ماهه و یا ۶۰ ماهه را انتخاب کنید. چیزی به نام اقساط ۱۰۰ ماهه در هیچ نمایندگی وجود ندارد و نهایت زمانی که برای بازپرداخت الباقی مبلغ ماشین می توانید داشته باشید، همان ۶۰ ماه و یا ۵ سال است.

فروش خودرو با اقساط 100 ماهه

بررسی ویژگی های تیگو ۷ در فروش خودرو با اقساط ۱۰۰ ماهه

ابتدا از بررسی ویژگی های فنی تیگو ۷ شروع می کنیم که متوجه شویم بهترین ماشین چینی موجود در بازار آیا می تواند همین خودروی تیگو ۷ باشد یا خیر. ابتدا باید بدانید که تیگو ۷ یکی از کراس اورها و در حقیقت نیم شاسی های شرکت چری است که بیشتر حالت اسپرت داشته و جوان پسند است. با این وجود بسیاری از خانواده ها نیز به دلیل ویژگی های خوب، از این خودرو استقبال می کنند.

  • قدرت موتور

قدرت موتور نشان می دهد که قدرت کلی ماشین در چه حدی است و در شرایط مختلف همچون سربالایی ها، ترافیک و جاده های نامناسب همچون یخ و برف و…با چه میزان قدرتی می تواند حرکت کند، بنابراین اطلاع از آن بسیار مهم خواهد بود. قدرت موتور تیگو ۷ در حدود ۱۴۷ اسب بخار است. این میزان از قدرت موتور شاید بسیار زیاد نباشد اما نسبت به خودروهای داخلی و به خصوص سدان های داخلی می توان گفت که قدرت موتور بسیار بالایی دارد.

  • گشتاوری

مورد بعدی میزان گشتاوری یک خودرو است. گشتاوری یک ماشین ارتباط مستقیمی با میزان شتاب گیری آن دارد. هر قدر گشتاوری بالاتر باشد می توانید در عرض مدت زمان کوتاه تری به حداکثر شتاب خودرو برسید. در تیگو ۷ این مقدار برابر با ۲۱۰ نیوتن بر متر است. شاید این مقدار در نگاه اول میزان معمولی و عادی باشد، اما به این موضوع توجه کنید که تیگو ۷ در حقیقت یک نیم شاسی است و وزن کابین آن نسبت به سدان های معمولی بیشتر است.

  • دیفرانسیل و گیربکس

بررسی بعدی در خصوص دیفرانسیل و گیربکس تیگو ۷ است. دیفرانسیل و گیربکس تیگو ۷ از جمله مهم ترین بخش های این خودرو محسوب می شوند که لازم است اطلاعات کاملی را در خصوص آن ها داشته باشید. دیفرانسیل تیگو ۷ همچون بسیاری از شاسی بلندهای بازار و تمام سدان های موجود در خیابان ها از نوع دیفرانسیل جلو یا محور جلو است. محور جلو بودن یک خودرو سبب می شود که شتاب گیری و افزایش سرعت ماشین بسیار بهتر انجام شود.

برای شناخت بهترین ماشین چینی موجود در بازار لازم است بدانید که گیربکس تیگو ۷ از چه نوعی است. گیربکس این ماشین از نوع ۶ دنده اتومات دو کلاچه است. مسلما گیربکس های اتوماتیک به شما کمک می کنند تا در مسافت های طولانی و یا در ترافیک های سنگین داخل شهری بتوانید هرچه بهتر و ساده تر خودرو را هدایت کرده و از رانندگی خود نیز نهایت لذت را ببرید.

  • پیشرانه خودرو

مورد بعدی مربوط به بخش کلی موتور و یا پیشرانه موتور می شود. پیشرانه ای که شرکت چری برای این نوع از خودروها استفاده کرده است از نوع معمولی نمی باشد. در حقیقت این پیشرانه ها از نوع ۴ سیلندر و توربوشارژ هستند که می توانند شتاب و قدرت بالایی را برای خودروی شما به همراه داشته باشند.

  • ظرفیت موتور در فروش خودرو با اقساط ۱۰۰ ماهه

ظرفیت موتور یکی از مهم ترین مولفه هایی است که می تواند در مبحث فروش خودرو با اقساط ۱۰۰ ماهه بیان شود و تعیین کند خودروی شما دارای چه میزان قدرت، شتاب و سرعتی باشد. ظرفیت موتور در حقیقت نشان می دهد که موتور خودروی شما در هر بار تنفس کامل به چه مقدار سوخت نیاز دارد. مسلما هرقدر ظرفیت بالاتر باشد یعنی خودرو میزان سوخت بیشتری را مصرف می کند. همین موضوع سبب می شود که قدرت و شتاب بیشتری را نیز برای خودرو به همراه داشته باشد. ظرفیت کلی موتور تیگو ۷ چری برابر ۱.۵ است.

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، احتمالا به این موضوع فکر می کنید که ظرفیت ۱.۵ لیتری نشان می دهد که در هر بار تنفس موتور نیاز به ۱.۵ لیتر و یا ۱۵۰۰ سی سی بنزین است. مسلما این مقدار ظرفیت در برابر ظرفیت های ۱.۶، ۱.۸ و یا ۲ لیتر می تواند کم باشد و طبیعتا با توجه به توضیحات ارائه شده ممکن است گمان کنید که قدرت و شتاب این ماشین نیز کم خواهد بود.

موضوعی که فکر می کنید کاملا درست است، اما به یک نکته بسیار مهم فکر کنید، این خودرو دارای موتور توربوشارژ است و همین موضوع سبب می شود که خودروی شما شتاب و قدرت بسیار عالی را در عین کم مصرف بودن داشته باشد که می تواند یکی از بزرگ ترین مزیت های ان به حساب بیاید.

فروش خودرو با اقساط 100 ماهه

جمع بندی

فروش خودرو با اقساط ۱۰۰ ماهه را بررسی کردیم و متوجه شدیم که چیزی تحت عنوان این موضوع وجود ندارد. برای آن که بتوانید هرچه بهتر و ساده تر خودروی مدنظر خودتان را پیدا کنید و یا خرید اقساطی ماشین تیگو ۷ را داشته باشید، می توانید با کارشناسان بخش فروش آسیا خودرو هماهنگی های لازم را کرده و به خوبی به جزئیات این خرید واقف شوید.

 


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *