مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

ام۳ ؛ هیولای خانوادگی ب ام و !

یکی از جذاب ترین خودروهای اسپرت با مدل ۲۰۲۳ قطعا ام۳ از کمپانی ب ام و است. این سدان در بازار آمریکا برای تریم پایه حدود ۷۷ هزار دلار قیمت دارد اما در مدلی که تصاویرش را مشاهده می کنید با توجه به آپشن، قیمت به ۸۷ هزار دلار رسیده است.

ام۳ مدل ۲۰۲۳ از جلوپنجره دوقلو بزرگ ب ام و استفاده می کند که با درپوش موتور خاص باورایایی به زیبایی هماهنگ می شود و منظره ای دلچسب را ایجاد می کند. خطوط روی درپوش موتور یا همان هود لاین ها پس از طی مسیری قوس دار به جلوپنجره دوقلو می رسند که در بهترین شکل ممکن حس اسپرت یک سدان را به نمایش می گذارند.

این ب ام و ام۳ کد رنگ خاصی را روی بدنه خود میزبانی می کند که فشن گِرِی نام دارد و در واقع یک آپشن ۳۷۵۰ دلاری است!

اما نقطه قوت ب ام و ام۳ مدل ۲۰۲۳ به پیشرانه آن باز می گردد. جائیکه هیولای ۶ سیلندر توربو دوقلو ۳ لیتری آرام و قرار ندارد! این پیشرانه ۴۷۳ اسب بخار خروجی و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور  دارد.

در این ب ام و ۸۷ هزار دلاری خبری از جعبه دنده اتوماتیک نیست و مشتریان یک ۶ دنده دستی را تحویل می گیرند که با محور عقب در تماس است و تنها ۴.۱ ثانیه زمان نیاز دارد تا از توقف کامل به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت برسد.

بیشینه سرعت ۲۴۹ کیلومتر برساعت است. متوسط مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر ۱۴.۷ لیتر، در بزرگراه ۱۰.۲ لیتر و در حالت ترکیبی ۱۲.۴ لیتر است. وزن خودرو نیز ۱۷۴۲ کیلوگرم محاسبه شده است.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *