مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

تمسخر وانت هیولای فورد توسط تسلا!

طبق تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده، یک دستگاه تسلا سایبرتراک با روکش فورد F۱۵۰، در کنار سایبرتراک اصلی دیده شده است. ظاهرا این کار، برای تمسخر فورد صورت گرفته است.

حاشیه‌های تسلا سایبرتراک که اخیراً پس از تلاش‌های فراوان، روی خط تولید آمده است هنوز تمامی ندارد.این پیکاپ عجیب و غریب هنوز هم یک سری سئوال بی‌پاسخ برایمان باقی گذاشته است.

از تست تصادف گرفته تا قابلیت تعمیر و حتی قیمت گذاری و… .

در یکی از پست‌های وبلاگ مالکان سایبرتراک توسط کاربر Greggertruck، چندین عکس ظاهر شده که یک سایبرتراک را در یک پوشش تا حدی غیر متعارف نشان می‌داد.پیکاپ‌های سایبرتراک تسلا در جاده‌های عمومی با پوشش‌های مختلف، عمدتاً در استتارهای مختلفی دیده شده‌اند.

این تصاویر جدید، یک سایبرتراک را نشان می‌دهد که در پوششی شبیه به فورد F-۱۵۰ تزئین شده است.از طراحی چراغ عقب گرفته تا ظاهر دستگیره در، نشان دهنده این موضوع هستند.صاحب این عکس می‌گوید که در یک مرکز تسلا، این عکس را گرفته است.

این پیکاپ همچنین با چرخ‌هایی که ظاهر متفاوتی داشتند، مشاهده شد.علاوه بر این، کاپوت پیکاپ باز بوده و صندوق عقب را تا حدودی کوچک نشان می‌داد.

در حالی که این عکس جاسوسی به ظاهر عجیب است، استدلال پشت این موضوع جالب خواهد بود.این که آیا این یک هدف تبلیغاتی است جهت خط و نشان کشیدن برای شرکتی که سهم بسیاری در بازار پیکاپ‌ها دارد، یا صرفاً سرگرمی مهندسان تسلا، فقط زمان مشخص خواهد کرد.به هر حال، تسلا سایبرتراک احتمالا اواخر پاییز امسال راهی جاده‌ها خواهد شد./خبرآنلاین


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *