مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

ثبت اطلاعات توزیع خرده‌فروشی برای تایرهای قبلی تسهیل شود

به دنبال الزام ثبت مشخصات خودرو در خرید تایر، معاون دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار تسهیل ثبت اطلاعات توزیع خرده‌فروشی تایر در سامانه جامع تجارت برای تایرهای توزیع شده پیش از الزام به این امر (۲۳ بهمن ماه) از مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی شد.

 نیمه دوم بهمن ماه، سامانه جامع تجارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که با هماهنگی صورت گرفته با فراجا جهت استعلام اطلاعات خودرو، از تاریخ ۲۳ بهمن ماه سال جاری در زمان ثبت اسناد فروش به مصرف کننده تایر سواری، علاوه بر کدملی و شماره تلفن همراه تحت مالکیت خریدار تایر، شماره برگ سبز خودرو و پنج رقم انتهای شماره شاسی به صورت الزامی دریافت می‌شود.

بدین ترتیب مقرر شد ثبت اسناد قبلی با شماره شاسی و موتور از تاریخ مذکور بایستی در سامانه جامع تجارت ثبت شود و پس از این تاریخ امکان ثبت با مقادیر قبلی نخواهد بود.

فروش ویژه محصولات فونیکس (نقدی | اقساطی)

شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس | مدت و تعداد محدود | با شرایط متنوع نقدی و اقساطی | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

این الزام به ثبت اطلاعات برای خرید خرده‌ تایر سواری، ۲۸ بهمن ماه توسط معاون دفتر صنایع غیرفلزی وزارت به مدیران سازمان صمت استان‌ها، ابلاغ شد.

حال با توجه اجرای این الزام، این مقام مسئول (معاون دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صمت) در نامه‌ای از مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی، خواستار تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع خرده‌فروشی تایر در سامانه جامع تجارت برای لاستیک‌های توزیع شده پیش از تاریح ۲۳ بهمن ماه شد.

در نامه‌ای که ذیل آن سید محمدحامد حسام‌زاده- معاون دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از کوروش جدی‌ثانی- رئیس مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی- خواستار این موضوع شده است،
تاکید شده است:

“پیرو رونوشت نامه شماره ۲۰۹۶۹۴۹ تاریخ  ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ و با توجه به اینکه برخی از فعالان حوزه تایر به علت عدم اطلاع از قاعده‌ جدید اطلاعات مربوط به شماره برگ سبز خودرو خریداران را دریافت نکرده و امکان ثبت سندهای پیش از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۳  را در حال حاضر ندارند، لذا درخواست می‌شود که مقرر فرمایید در راستای تسریع و تسهیل در ورود اطلاعات، امکان ثبت سند خرده فروشی فروش به مصرف کننده نهایی برای تایرهای سواری توزیع شده پیش از تاریخ مذکور ( ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ) بدون درج شماره برگ سبز و از طریق فایل اکسل در سامانه مذکور فراهم شود.

لازم به ذکر است که این مهلت صرفاً از تاریخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ تا ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ مدنظر بوده و پس از پایان مهلت مقرر مطابق با ضوابط جدید انجام می‌پذیرد. “/ایسنا

فروش ویژه محصولات ام وی ام (نقدی | اقساطی)

فروش ویژه محصولات ام وی ام | نقدی و اقساطی | اقساط ۶۰ ماه | مدت و تعداد محدود | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *