مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

خودروهای لوکس جنسیس چه تعداد ایراد و نقص دارند؟

در سال‌های اخیر، بخش خودروهای لوکس به جایگاه جدیدی رسیده است. علاوه بر برندهای جدیدتر که در رتبه‌های بالاتری قرار گرفته‌اند، برندهای موجود مانند مرسدس بنز و کادیلاک همچنان مرزهای لوکس بودن را جابجا کرده‌اند.

خودروهای لوکس، چه یک سدان یا یک SUV، گران‌تر از اکثر خودروهای جدید هستند و همین امر باعث می‌شود تا میزان اطمینانی که این خودروها ارائه می‌کنند، موضوعی حیاتی در هنگام خرید در نظر گرفته شود. خوشبختانه، بسیاری از برندهای خودروهای لوکس، شهرت خوبی برای ساخت خودروهای قابل اعتماد دارند؛ اما برخی از آنها نسبت به سایرین، ضعیف‌تر عمل می‌کنند.

در اینجا قصد داریم تا نگاهی دقیق‌تر به برندهای خودروهای لوکس و نحوه رتبه‌بندی آنها در برابر یکدیگر از نظر قابلیت اعتماد و اطمینان بیندازیم.

جنسیس، با ۲۰۰ مشکل در هر ۱۰۰ خودروی تولید شده

خودروساز لوکس هیوندای، یعنی جنسیس، اولین مدل خود را در سال ۲۰۰۳ معرفی کرد. جنسیس در حال حاضر هشت مدل، شامل چهار SUV و چهار سدان (یک مدل برقی برای هر بخش) ارائه می‌کند.

در میان سدان‌های جنسیس، مدل G۸۰ قرار دارد که با امتیاز کلی قابلیت اطمینان ۸۵/۱۰۰ در صدر قرار دارد. مدل کوچکتر G۷۰ نیز امتیاز ۸۴/۱۰۰ را کسب کرده است. قیمت G۸۰ مدل ۲۰۲۴ از ۵۴۴۰۰ دلار (معادل ۳ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان) شروع می‌شود.

شاسی بلند جمع و جور GV۶۰ که یکی از دو شاسی بلند الکتریکی این برند در حال حاضر محسوب می‌شود، با امتیاز کلی ۷۱ از ۱۰۰، از مدل GV۷۰ کمی بزرگتر که امتیاز ۸۴ از ۱۰۰ را گرفته، فاصله دارد. قیمت GV۶۰ الکتریکی از ۵۲ هزار دلار (معادل ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان) شروع می‌شود./خبرآنلاین


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *