مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن

دانگ فنگ 007 ؛ این مامور چینی حرفه ای و جذاب!

جدیدترین سدان دانگ فنگ با نام اس73 در کارخانه شناسایی می شود و در پوشش خبری و اطلاعات منتشره با نام eπ 007 مورد توجه قرار گرفه است و جالب تر آنکه در زمان آغاز پروژه، در رسانه های چینی با نام 001 نیز تیتر خورده بود!

به هر ترتیب سدان 007 برای فروش و حضور در بازار چین آماده شده و همراه با خود یک برند جدید در مجموعه دانگ فنگ را معرفی می کند: eπ

اما اگر بخواهیم این نام عجیب را تفسیر کنیم، ابتدا باید e را نماینده کلمه الکترون بدانیم و پس از آن نماد عدد پی در ریاضی (π) نیز به عنوان روح و ذات دانش انسان برای کشف ناشناخته ها توصیف شده است.

این سدان متوسط از منظر ابعاد برابر با 4880 میلیمتر در طول، 1895 میلیمتر در عرض و 1460 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با 2915 میلیمتر است.

در نمای جانبی از دستگیره درب های پاپ-آپ استفاده شده و شیب سقف مسیر بسیار زیبایی را طی می کند تا در ستون آخر شاهد طراحی کوپه و فست بک باشیم. درب های بدون فریم جلو در حالت قیچی وار باز می شوند.

رینگ های متنوع و جدید، کالیپر اسپرت در حالت آپشن، سیستم لیدار و دوربین های محیطی مجموعا خودرو جالبی را شکل داده اند.

دانگ فنگ 007 براساس معماری و پلتفرم کوانتوم این کمپانی شکل گرفته است که از شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند.

خودرو در تریم های تک موتور و دو موتور ارائه می شود. نمونه پایه 218 اسب بخار خروجی دارد. یک تریم تک موتور دیگر با 272 اسب بخار خروجی نیز قابل سفارش است.

اما جذاب ترین تریم یعنی مدل مجهز به دو موتور الکتریکی 574 اسب بخار خروجی دارد.

در بخش باتری از نوع لیتیم آهن فسفات استفاده شده است. به ظرفیت باتری هنوز اشاره ای نشده اما فناوری شارژ سریع می توان ظرفیت باتری را طی 26 دقیقه از 30 به 80 درصد آن برساند./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *