مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن

شورولت بلیزر الکتریکی 2024 و اطلاعاتی که به روز شد

شورولت اطلاعات جدید مربوط به بلیزر الکتریکی 2ال تی و آر اس را منتشر کرد. تریم های مورد اشاره از این شاسی بلند جذاب آمریکایی در نسخه تمام چرخ محرک برابر با 288 اسب بخار خروجی و 451 نیوتن متر گشتاور دارند.

پیش از این نیز به شرایط پیشرانه شورولت بلیزر الکتریکی تریم اس اس پرفورمنس اشاره شده بود که 557 اسب بخار خروجی و 879 نیوتن متر گشتاور دارد. تریم پی پی وی نیز که در اختیار نیروی پلیس آمریکا قرار می گیرد، برابر با 498 اسب بخار خروجی و 720 نیوتن متر گشتاور دارد. هر دو تریم مجهز به سامانه تمام چرخ محرک هستند.

بدین ترتیب اطلاعات پیشرانه اکثر تریم های بلیزر الکتریکی 2024 مشخص شده به جز نسخه محور جلو تریم 2ال تی و نسخه محور عقب تریم آر اس که هنوز اشاره ای به آن ها نشده است.

تریم پایه 2ال تی مجهز به سامانه تمام چرخ محرک از 57 هزار دلار قیمت می خورد و برد حرکتی آن 449 کیلومتر است. برد حرکتی نسخه موتور جلو تریم 2 ال تی نیز حدود 472 کیلومتر است اما قیمت آن مشخص نشده است.

شورولت بلیزر الکتریکی تریم آر اس تمام چرخ محرک از 60200 دلار قیمت می خورد. برد حرکتی این مدل 449 کیلومتر است. جالب آنکه قیمت نسخه تک موتور(محور عقب) این تریم بالاتر است و از 62 هزار دلار آغاز می شود که علت هم مربوط به برد حرکتی بیشتر آن است که طبیعتا باتری قدرتمندتری دارد. برد حرکتی این تریم 515 کیلومتر محاسبه شده است./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *