مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

طرح جامع ترافیک تا سال آینده ارائه می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد پیگیری‌ها برای ارائه طرح جامع ترافیک ادامه دارد و تا سال آینده این اقدام انجام می‌شود.
مهدی چمران امروز سه شنبه در حاشیه دویست و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران همچنین با تاکید بر اینکه راه‌حل خاصی برای ترافیک شب عید وجود ندارد؛ گفت: از مسئولان شهرداری به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی درخواست داریم که تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا خدمات رسانی را بهبود ببخشند. از مردم نیز درخواست می‌کنیم که از سفر‌های غیرضروری بپرهیزند و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا شاهد راهبندان‌های وقت گیر و کشنده نباشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با اشاره به دعوت از مسئول فنی مترو به جلسه امروز برای ارائه توضیحات درخصوص خرابی‌ها، گفت: مدیرعامل مترو در مصاحبه‌ای از کمبود اعتبار سخن گفته بود و به نظر بنده چنین چیزی وجود ندارد. ممکن است در خرید تجهیزات خارجی مشکل وجود داشته باشد، اما اعتبار مورد نیاز تخصیص یافته بود.
وی ادامه داد: تعدادی از وسایل حمل و نقل عمومی از چین وارد شده و امروز از این وسایل بازدید خواهد شد. استاندارد این دستگاه‌ها تایید شده است.

فروش ویژه محصولات فونیکس (نقدی | اقساطی)

شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس | مدت و تعداد محدود | با شرایط متنوع نقدی و اقساطی | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

چمران همچنین با بیان اینکه در جلسه امروز کرایه وسایل نقلیه عمومی بررسی خواهد شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه نرخ‌ها از ابتدای اردیبهشت ماه اعمال می‌شود، هنوز فرصت برای تصویب داریم. در ابتدای سال به هیچ عنوان نباید اضافه نرخ دریافت شود و اگر اینگونه باشد تخلف صورت گرفته است.
رئیس شورای شهر تهران درادامه با بیان اینکه در چهارراه سیروس و مولوی بنده تجمع معتادان را ندیده‌ام، گفت: البته نه اینکه معتادان وجود نداشتند، اما اینکه در گوشه و کنار معابر تجمع کرده باشند، دیده نشده است.
وی گفت: در جلسه امروز همچنین لایحه ثبت درختان ارزشمند و همچنین آیین‌نامه استقرار حیوانات خانگی بررسی خواهد شد. طرح موضعی برای ساماندهی اسلام‌آباد نیز تهیه شده که باید تایید و درنهایت به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شود.
چمران تصریح کرد: اساسنامه سازمان آرامستان‌ها و پیشگیری و مدیریت بحران نیز در جلسه امروز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی همچنین با اشاره به جان باختن ۱۰ نفر در آستانه چهارشنبه‌سوری، یادآور شد: آسیبی که افراد می‌بینند قابل جبران نیست و والدین باید مراقب فرزندان خود باشند.صدا وسیما

فروش ویژه محصولات ام وی ام (نقدی | اقساطی)

فروش ویژه محصولات ام وی ام | نقدی و اقساطی | اقساط ۶۰ ماه | مدت و تعداد محدود | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *