مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

فراخوان برقی کیا در آمریکا

به گفته اداره ملی ایمنی بزرگراه که در ۳۱ ژانویه گزارش فراخوان ایمنی را منتشر کرد، کیاموتورز -خودروساز کره جنوبی – برخی از واحدهای EV۶ و نیرو الکتریکی را در ایالات متحده به دلیل مشکل در یکی از میل‌های محرک فراخوان می‌‌کند.

 مشکل این است که خودروهای آسیب‌‌دیده ممکن است دارای یک میل محرک بوده باشند که توسط تامین‌‌کننده به‌درستی حرارت ندیده است و ممکن است تحت فشار شکسته شود. این اتفاق می‌تواند منجر به از دست دادن نیروی محرکه شود.

در مجموع، هزار و ۲۴۳ دستگاه خودرو در ایالات متحده به طور بالقوه درگیر فراخوان هستند. در مورد EV6، شفت محرک داخلی عقب می‌تواند در هزار و ۳۹دستگاه تولید‌شده بین ۲۶ژانویه ۲۰۲۳ تا ۸آوریل ۲۰۲۳ مشکل‌ساز باشد. در نیرو الکتریکی، شفت محرک معیوب ممکن است به ۲۰۴دستگاه ساخته‌شده بین ۲۷ژوئن و ۱۳ژوئیه ۲۰۲۳ راه یافته باشد. در اینجا، شفت محرک جلو سمت چپ ممکن است بخشی از فراخوان باشد.

در گزارش رسمی نقص ذکر شده که خودروهای مشمول این فراخوان به ترتیب شماره موتور مونتاژ نشده‌اند، به این معنی که مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر باید به مرکز خدمات مشتریان کیا یا نمایندگی کیا مراجعه کنند./ دنیای اقتصاد


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *