مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

محصول جدیدپاگانی رونمایی شد

پاگانی پس از مدت ها از محصول جدید خود با نام هوایرا آر ئی وو رونمایی کرد. این هیولا حتی از نسخه ویژه پیست هوایرا آر که در سال ۲۰۲۱ معرفی شد هم وحشی تر است!

از سال ۲۰۱۱ که اولین دستگاه از هوایرا توسط پاگانی معرفی شد تا به امروز نسخه های مختلفی از این خودرو ارائه شده که البته تولید همه آن ها محدود بوده و در هیچ نسخه ای بیش از ۱۰۰ دستگاه نبوده است. برخی از مدل های هوایرا مانند کودالونگا تنها محدود به ۵ دستگاه هستند.

از جمله بروزرسانی های پاگانی برای هواویرا آر ئی وو باید به بهبود شاخص داون فورس اشاره کنیم. ( داون فورس یا نیروی رو به پایین به نیرویی گفته می شود که توسط گرانش و جریان هوا به سمت پایین وارد می‌شود و باعث چسبندگی بیشتر خودرو به زمین می‌شود.)

در بخش پیشرانه نیز بروزرسانی هایی روی پیشرانه هوایرا آر انجام شده تا این ۱۲ سیلندر ۶ لیتری تنفس طبیعی با نام وی۱۲ آر-ئی وو معرفی شود. میزان خروجی ۹۰۰ اسب بخار و گشتاور ۷۷۰ نیوتن متر است. این تغییرات و اعداد حکایت از ۵۰ اسب بخار بهبود نسبت به قبل از عملیات بروزرسانی دارد که از مسیر عملیات مهندسی در منیفولد، میل بادامک و سیستم اگزوز به دست آمده است.

 

فروش ویژه محصولات فونیکس (نقدی | اقساطی)

شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس | مدت و تعداد محدود | با شرایط متنوع نقدی و اقساطی | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

میان پیشرانه و محور عقب یک جعبه دنده ۶ سرعته سکوئنشال قرار گرفته که پاگانی آن را در همکاری با HWA AG برای خودروهای ویژه پیستش توسعه داده است. نکته جالب آنکه این جعبه جادوئی فقط ۷۹.۸ کیلوگرم وزن دارد.در نمای ظاهری نیز، پاگانی نیاز به معرفی خاصی ندارد زیرا امضا کار چنان قوی است که از دورترین فاصله هم می توان اصالت کار را تشخیص داد. سیستم تعلیق هوایرا آر ئی وو تماما از آلومینیوم تولید شده است و به صورت الکترونیکی مدیریت می شود.

بیشینه سرعت ۳۵۱ کیلومتر برساعت محاسبه شده است. رینگ های آلومینیومی در محور جلو ۱۹ و عقب ۲ اینچی است. وظیفه توقف هیولا نیز برعهده سیستم ترمز کربن سرامیک است که با استفاده از فناوری خاص خودروهای مسابقه خنک می شود.

پاگانی در طراحی قسمت عقب و جزئیات بال اسپرت هوایرا آر ئی وو از جزئیات کودالونگا استفاده کرده اما دستی بر سر و روی آن کشیده تا همه چیز بهتر باشد. از نتایج تغییرات باید به ۴۵ درصد افزایش داون فورس در این قسمت اشاره کرد. در سرعت ۳۲۰ کیلومتر برساعت، هوایرا آر ئی وو داون فورسی بیش از وزن در حال حرکت خود تولید می کند! که اگر با عدد بخواهیم یک مقیاس در اختیار داشته باشیم می شود ۱۰۶۰ کیلوگرم یعنی ۶۸ کیلوگرم کمتر از خودروی اسپرت کوچک مزدا میاتا جدید!

در توسعه فضای کابین از مواد ضد حریق، کمربند ایمنی ۶ نقطه ای و فیبرکربن استفاده شده است. پاگانی با توجه به سفارش مشتری می تواند فرمان را سمت راست یا چپ تنظیم کند./عصرایران

فروش ویژه محصولات ام وی ام (نقدی | اقساطی)

فروش ویژه محصولات ام وی ام | نقدی و اقساطی | اقساط ۶۰ ماه | مدت و تعداد محدود | همین الان تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *