مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

مشتری‌مداری تبلیغاتی به سبک تویوتا

تویوتا به یک مشتری وفادار که خودروی او در طوفان ایان خراب شده بود، یک دستگاه هایلندر هیبریدی صفر کیلومتر اهدا کرد.

تویوتا باز هم با اهدای رایگان خودرو به یک مشتری وفادار، توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است. این شرکت ژاپنی که به مشتری‌مداری معروف است، یک دستگاه تویوتا هایلندر هیبریدی مدل ۲۰۲۳ را به شهروند آمریکایی اهدا کرده است تا ضمن تقدیر از وفاداری او، مشتریان بیشتری را جذب کند.

ماجرا به طوفان «ایان» که در سال ۲۰۲۲ ایالت فلوریدا را درنوردید، مربوط می‌شود. شاید بدانید این طوفان باعث ایجاد حجم گسترده‌ای از ویرانی‌ها شد و سیل ناشی از آن به تعداد زیادی از خودروهای شهروندان خسارت زد. یکی از این خودروها، تویوتا هایلندر هیبریدی متعلق به فردی به نام «مارک میلر» بود.

تویوتا هایلندر هیبریدی اولین خودروی صفر کیلومتر آقای میلر محسوب می‌شد و او آن را در سال ۲۰۰۶ خریداری کرده بود. در طول این مدت، آقای میلر به‌واسطه شغل خود سفرهای فراوانی با این شاسی‌بلند ژاپنی انجام داده بود؛ به‌طوری‌که میزان کارکرد آن قبل از خرابی، به بیش از یک میلیون مایل یا ۱.۶ میلیون کیلومتر رسیده بود.

در جریان طوفان ایان، تویوتا هایلندر هیبریدی متعلق به آقای میلر در سیل غوطه‌ور شد و به‌طور جدی آسیب دید. هرچند وی سعی کرد خودروی محبوب خود را بازسازی و تعمیر کند، اما تلاش‌هایش بی‌نتیجه ماند. پس از شکست پروژه بازسازی، آقای میلر به‌خاطر علاقه فراوان به هایلندر هیبریدی خود، دوست نداشت آن را در گورستان خودروها رها کند. به همین دلیل او با مراجعه به نمایندگی تویوتا، پیشنهاد کرد که درصورت نیاز کمپانی این خودروی با کارکرد بالا را برای امور تحقیقاتی از وی بازخرید کند.
جذابیت داستان هایلندر هیبریدی آقای میلر برای نمایندگی تویوتا
ایده مارک میلر و داستان هایلندر هیبریدی او مورد‌توجه مدیر نمایندگی تویوتا در شهر نیپلز فلوریدا قرار گرفت. «دانیل لوکاس» داستان این شاسی‌بلند و وفاداری مالک آن را در شبکه اختصاصی تویوتا به اشتراک گذاشت. با مشورت‌ها و رایزنی‌هایی که بین آقای لوکاس و سایر مدیران انجام شد، درنهایت آن‌ها تصمیم گرفتند با اعطای آخرین مدل هایلندر هیبریدی، از مارک میلر قدردانی کنند.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *