مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

نمونه چینی سایبرتراک نیامده تولید شد!

شرکت «IAT Automotive Technology» یک شرکت مشاوره است که به خودروسازان در طراحی و توسعه وسایل نقلیه کمک می‌کند؛ اخیرا نیز این شرکت در طراحی پیکاپ گیگا T-Mad چینی نقش داشته‌است.

این پیکاپ تقریباً ۱۷ سانتی‌متر پهن‌تر و ۱۲ سانتی‌متر بلندتر از پیکاپ سایبرتراک تسلا است. به نظر می‌رسد کسی سعی کرده‌است هامر H1 را برای عصر جدید بازتولید کند. از سپر جلو گرفته تا کابین بدون پنجره و ظاهر آن شباهت زیادی به خودروی هامر h1 دارد. این غول چینی اولین بار در نمایشگاه خودروی گوانگژو نمایش داده شد.

درهای این خودرو بدون ستون است و شامل یک پلکان دو پله‌ای است.

راننده در جلو و وسط خودرو می‌نشیند. فرمان این خودرو از روی تسلا کپی‌برداری شده‌است و البته همه کنترل ها تقریباً از طریق صفحه نمایش‌های غول پیکر قابل دسترسی هستند.

سنسورهای روی سقف و جاهای دیگر برای ایجاد استقلال کامل در نظر گرفته شده‌است. اینها، درست بالای جایی که یک ستون B قرار می‌گیرد، “LIDAR دید متقابل با محاسبات ابری” را فراهم می‌کند. چه توسط انسان و چه با ماشین، دو اندازه بسته باتری در نظر گرفته شده‌است که می‌تواند ۳۷۳ یا ۴۹۷ مایل برد داشته باشد

این مگاماشین ۵ سرنشین است؛ هر کدام از صندلی‌ها توسط یک پایه پشتیبانی می‌شوند. صندلی جلو می تواند ۱۸۰ درجه بچرخد، در حالی که دو صندلی در وسط می توانند ۹۰ درجه به سمت مرکز بچرخند تا یک گودال مکالمه ایجاد کنند.

شیشه عقب با شیب تند بر روی یک جفت میله فلزی ظاهر می‌شود تا کابین را تهویه کند.

با بالارفتن شیشه عقب، صندلی نیمکت عقب می‌تواند به سمت عقب به داخل تخت بچرخد. این یک تجربه رانندگی شبه سوبارو-برات را برای هر کسی که به قد بلندی داشته باشد فراهم می کند./دیحی کالا


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *