مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

چرا این ایتالیایی روز به روز جذاب تر می شود!

اگر نگوئیم بهترین، قطعا باید عنوان یکی از خاص ترین محصولات کلاس شاسی بلند استاندارد در جهان را به لامبورگینی اوروس اختصاص دهیم. اوروس نخستین بار در چهارم دسامبر سال ۲۰۱۷ رونمایی شد و خیلی زود به پرفروش ترین مدل در تاریخ لامبورگینی تبدیل شد و این مساله تا به امروز به ثبت رکوردهای خیره کننده گردش مالی و فروش این شرکت کمک کرده است.

با شش حالت مختلف رانندگی (استرادا، اسپرت، کورسا، سابیا، ترا و نیوِ) و فضای داخلی برای حضور راحت چهار سرنشین، لامبورگینی اوروس یک شاسی بلند اسپرت لوکس دوست داشتنی است. پیشرانه ۴ لیتری هشت سیلندر خورجینی اوروس توانایی تولید ۶۴۱ اسب بخار نیرو و ۶۲۷ پوندفوت گشتاور را دارد. این خودرو می تواند طی ۳.۶ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برساند و در نهایت بیشینه سرعت ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت را کسب کند، از این رو یکی از سریع‌ترین خودروهای شاسی بلند جهان محسوب می شود.

در شرایطی که بازار خودروهای شاسی بلند هر روز گسترده تر می شود و مشتریان در سراسر جهان نیز توجه ویژه ای به این بخش دارند، قطعا لامبورگینی نیز راهبردهای مهم و موثری را برای تولیدات خود در نظر گرفته تا موفقیت اوروس را حفظ و تکرار کند.

در جدیدترین خبر مرتبط با لامبورگینی و البته اوروس، تصاویری توسط Kolesa.ru منتشر شده که کوپه ۳ درب اوروس را نمایش می دهد. این مرجع که در زمینه انتشار تصاویر رندر بسیار قابل اعتماد است و اکثر رندرهای منتشره آن در گذشته با کمترین تغییرات به واقعیت تبدیل شده اند، اکنون طرفداران لامبورگینی را با این کوپه اوروس غافلگیر کرده است.

حاصل کار در این رندر، انصافا زیبا و بی نقص است حتی از نسخه فعلی اوروس نیز جذاب تر به نظر می رسد. تصور کنید یک کوپه ۳ درب روی همان ابعاد اصلی اوروس شکل گرفته باشد، همان طول، عرض و ارتفاع و البته همان فاصله بین محورها…

در نمای جانبی دستگیره های درب مخفی که مشابه آن را در هوراکان دیده ایم به شکل گیری منظره ای یکپارچه تر کمک مهمی کرده است.

البته قبل از این رندرها، در دنیای واقعی نیز اوروس ۳ درب را دیده بودیم. حدود در ماه ژانویه بود که منصوری از وناتوس کوپه ئی وو سی رونمایی کرد.

تمامی ابعاد لامبورگینی وناتوس منصوری دقیقا مشابه نسخه استاندارد است با این تفاوت که ستون دوم یا بی حدود ۲۰۰ میلیمتر عقب تر رفته است.

با این توضیحات و با توجه به اطلاعات موجود، طرفداران لامبورگینی اوروس باید تا انتهای سال ۲۰۲۴ صبر کنند و پس از آن احتمالا نسخه کوپه را با پیشرانه پلاگین هیبرید ملاقات کنند.


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *