مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

چروکی جیپ محبوب ۲۰۲۴ از راه رسید

مدل ۲۰۲۴ جیپ گرند چروکی در دسترس قرار گرفت. این شاسی بلند برای این مدل از تغییراتی جزئی برخوردار شده و قیمت قبلی خود را حفظ کرده است.

جیپ از مدل ۲۰۲۴ گرند چروکی پرده برداشت که تغییراتی حداقلی را با خود به همراه می‌آورد. نسل جدید پنجم شاسی بلند سایز متوسط جیپ گرند چروکی سال ۲۰۲۱ به تولید رسید و هنوز تازگی خود را حفظ کرده است. به همین خاطر، انتظار نمی‌رود که جیپ در مقطع کنونی تغییر چشمگیر یا فیس لیفتی روی آن اعمال کند.

تنها ویژگی جدید گرند چروکی معمولی و گرند چروکی L، رینگ‌های آلومینیومی/جلا داده شده ۱۸ اینچی‌اند که به‌صورت استاندارد برای آن‌ها ارائه می‌شوند. پیش از این، این اس یو وی آمریکایی سوار بر رینگ‌های ۱۷ اینچی بود که به نسبت بدنه آن، کوچک به نظر می‌رسید. برای مدل ۲۰۲۴ تریم Trailhawk گرند چروکی ۴xe پلاگین هیبرید هم رینگ‌های آلومینیومی مشکی ۱۸ اینچی جدید در نظر گرفته شده است. همچنین نسخه ویژه ۳۰th Anniversary Edition کماکان برای گرند چروکی پلاگین هیبرید در دسترس قرار می‌گیرد.

در حالی که گرند چروکی سال گذشته میلادی با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شد، حالا برای مدل ۲۰۲۴ عملاً با همان قیمت‌های قبلی عرضه می‌شود؛ این هم برای نسخه معمولی و هم برای نسخه L، یکی از بهترین شاسی بلندهای سایز متوسط سال ۲۰۲۳ صدق می‌کند. تریم‌های پایین‌رده کماکان همان قیمت گذشته را دارند و قیمت پایه این شاسی بلند برای مدل جدید ۲۰۲۴ حدود ۴۰ هزار دلار است. صرفاً برخی از تریم‌های بالارده افزایش قیمت ناچیزی را تجربه کرده‌اند. با این قیمت‌گذاری، جیپ گرند چروکی همچنان ظرفیت رقابت خود با بقیه شاسی بلندهای بازار را حفظ می‌کند.

پیشرانه پایه جیپ گرند چروکی مدل ۲۰۲۴ یک نمونه بنزین‌سوز ۳.۶ لیتری V6 است که توان تولید قدرت ۲۹۳ اسب بخار و گشتاور ۳۵۲ نیوتن متر را دارد. همچنین یک پیشرانه پلاگین هیبرید برای آن در دسترس قرار دارد که متشکل از یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر خطی توربوشارژ و یک موتور الکتریکی است. این پیشرانه مجموعاً ۳۷۵ اسب بخار قدرت و ۶۳۷ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند./گجت نیوز


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *