مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

چری Ant از زیر تانک سالم بیرون آمد!

چری اعلام کرده است که ۶۸.۷ درصد بدنه این خودرو از آلیاژ آلومینیوم سری ۶۰۰۰ ساخته شده. این آلیاژ علاوه بر استحکام بالا، سبک‌وزن است و برخلاف فلز معمولی دچار خوردگی نمی‌شود.

چری Ant خودروی جدیدی نیست و از سال ۲۰۱۷ در چین تولید می‌شود، اما طی این سال‌ها به‌طور مرتب به‌روزرسانی شده است و حالا چری مورچه از زیر تانک هم سالم در می‌آید.

چری مورچه بدنه محکمی دارد. فریم آن از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که از نظر استحکام به آلیاژهای مورد استفاده در صنعت هوانوردی شباهت دارد. اکنون قدرت باورنکردنی این خودروی کوچک با تحمل وزن تانک T-۵۹ تأیید شده است.

طی این آزمایش، یک تانک روی چهار دستگاه چری Ant سوار شده. با توجه به اینکه وزن T-۵۹ تقریباً ۳۰ تن است، هر Ant حدود ۷.۵ تن وزن را تحمل کرده است. سقف آن‌ها احتمالاً خم شده باشد، اما خودروهای کوچک چری جان سالم به‌در برده‌اند. حالا چری می‌تواند با روایت داستان قدرت‌نمایی میکروکار خودش با تحمل وزن یک تانک، فخرفروشی کند.

چری اعلام کرده است که ۶۸.۷ درصد بدنه این خودرو از آلیاژ آلومینیوم سری ۶۰۰۰ ساخته شده. این آلیاژ علاوه بر استحکام بالا، سبک‌وزن است و برخلاف فلز معمولی دچار خوردگی نمی‌شود.

مشخصات چری Ant

چری Ant در انواع مختلفی شامل مورچه بزرگ (Big Ant) و مورچه کوچک (Little Ant) به بازار خودروی چین عرضه می‌شود. هرکدام از این خودروها گروه خاصی از مشتریان را هدف قرار گرفته‌اند. برای مثال، چری مورچه بزرگ یک کراس‌اوور خانوادگی است، درحالی‌که مورچه کوچک خودرویی مناسب بانوان محسوب می‌شود. نسخه‌ای که در این آزمایش مورد استفاده قرار گرفت، چری Ant کوچک است.

ابعاد چری Ant شامل ۳۲۰۰، ۱۶۷۰ و ۱۵۵۰ میلی‌متر می‌شود و فاصله محوری آن نیز ۲۱۵۰ میلی‌متر است. نیروی چری مورچه توسط موتور الکتریکی با ۴۰ اسب‌بخار قدرت و ۱۲۰ نیوتن‌متر گشتاور تأمین می‌شود. پکیج باتری ۳۰.۶ کیلووات‌ساعتی از نوع لیتیوم یون نیز وظیفه تأمین انرژی این هاچ‌بک کوچک را بر عهده دارد. چری Ant‌ قادر است تا با یک بار شارژ، مسافت ۳۰۱ کیلومتر را طی کند. این خودرو در دو تیپ با قیمت ۱۲۷۵۰ دلار و ۱۳۶۵۰ دلار به فروش می‌رسد./عصر ترکیه


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *