مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس

کنا ۲۰۲۴؛ کراس اوور نسل جدید هیوندای

سل دوم هیوندای کنا در مسیر زبان طراحی جدید کمپانی کره ای هیوندای قرار گرفته و حاصل کار نیز یک کراس اوور بسیار جذاب و مشتری پسند به نظر می رسد. کنا ۲۰۲۴ در مقایسه با مدل قبلی خود، برابر با ۶۰ میلیمتر در فاصله بین محورها بزرگتر شده و به ۲۶۶۰ میلیمتر در این شاخص رسیده است. طول خودرو نیز ۱۴۵ میلیمتر بیشتر است و به ۴۳۵۰ میلیمتر رسیده است. این وضعیت در عرض نیز با مشاهده می شود که این شاخص عدد ۱۸۲۵ میلیمتر را ثبت کرده است. ارتفاع کراس اوور کنا نیز برابر با ۱۵۸۰ میلیمتر است.

رینگ های استاندارد آلومینیومی در اندازه ۱۹ اینچی نصب می شوند.

براساس اعلام هیوندای، کنا ۲۰۲۴ در بازار کره با پیشرانه ۲ لیتری تنفس طبیعی و ۱۴۷ اسب بخار خروجی(با گشتاور ۱۸۰۰ نیوتن متر) عرضه می شود. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی هماهنگ شده است.

نسخه قوی تر هیوندای کنا از پیشرانه ۱.۶ لیتری توربوشارژ با ۱۹۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۶۵ نیوتن متر عرضه می شود. اینجا از جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک استفاده خواهد شد.

اما به نسخه های هیبرید و آی سی ئی بپردازیم که بازار آمریکا خود را برای میزبانی از این دو نمونه آماده کرده است. کنای هیبریدی در واقع ترکیبی از پیشرانه ۱.۶ لیتری و تک موتور الکتریکی است که مجموعه ۱۳۹ اسب بخار خروجی و ۲۶۵ نیوتن متر گشتاور دارد. این تریم از جعبه دنده ۶ سرعته دوکلاچه اتوماتیک استفاده می کند.

ظرفیت قسمت بار کنا ۲۰۲۴ در شرایطی که صندلی های ردیف عقب خوابانده شوند، برابر با ۷۲۳ لیتر است.

از امکانات کابین نیز باید به صندلی با تنظیم الکتریکی و حافظه، شارژر بی سیم، کلید دیجیتال(با استفاده از ان اف سی روی تلفن هوشمند)، ۲ نمایشگر ۱۲.۳ اینچی برای نمایش اطلاعات کیلومتر و تنظیمات سیستم سرگرمی و… اشاره کنیم.

به رغم استفاده از نمایشگرهای دیجیتال، مجموعه ای از کلیدهای فیزیکی روی کنسول اصلی و وسط قابل مشاهده است./عصرایران


ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *