مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
جمعه هم هستیم

جمعه هم هستیم؛ برنامه کاری آخر هفته آسیا خودرو برای فروش سامانه‌ای

با توجه به استقبال بالا از فروش‌های مرحله سوم سامانه یکپارچه، همه شعبه‌های آسیا خودرو جمعه این هفته باز خواهند بود تا میزبان شما باشند. بر این اساس، سه شعبه فروش آسیا خودر روز جمعه ۵ آبان ماه برای پاسخ به تماس‌ها یا مراجعات شما در زمینه خرید محصولات مدیران خودرو باز خواهند بود.

 

طرح فروش نقدی و اقساطی فونیکس و ام وی ام ویژه سامانه یکپارچه که از سه شنبه هفته جاری آغاز شد، مورد استقبال گسترده خریداران محصولات مدیران خودرو قرار گرفته است. به همین دلیل و با توجه به محدودیت زمانی در نظر گرفته شده برای این طرح، آسیا خودرو برای پاسخ به درخواست‌های متعدد تلفنی حضوری خریداران محترم اعلام کرد هر سه شعبه فروش این مجموعه روز جمعه نیز باز خواهند بود. بر این اساس، سه شعبه فروش تهرانپارس، قنات کوثر و پاسداران، روز جمعه ۵ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ میزبان شما هستند. به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند درخواست‌های خود را به صورت تلفنی و یا حضوری اعلام کنند. کارشناسان ما با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ آماده پاسخگویی هستند.

 

همانطور که پیش از این نیز اعلام شد، این مرحله ویژه افرادی است که در دور سوم سامانه یکپارچه (تکمیل ظرفیت سامانه یکپارچه) ثبت نام کرده‌اند. این دسته از خریداران برای خرید محصولات ام وی ام و فونیکس با شرایط متنوع نقدی و اقساطی و قیمت مصوب شورا، می‌توانند به آسیا خودرو مراجعه کنند. علاوه بر این، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش مدیران خودرو نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید. به این ترتیب همکاران ما ضمن بررسی و مقایسه خودرو‌های مختلف، راهنمای شما در زمینه انتخاب مناسب‌ترین محصول خواهند بود. علاوه بر این، شرایط فروش محصولات مختلف را نیز به اطلاع شما می‌رسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *