مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبپیج آپشن
دعوتنامه محصولات فونیکس سامانه یکپارچه اولویت زمستان ۱۴۰۲

صدور دعوتنامه محصولات فونیکس سامانه یکپارچه اولویت زمستان ۱۴۰۲ (نقدی و اقساطی + ویژه آسیا خودرو)

صدور دعوتنامه محصولات فونیکس سامانه یکپارچه اولویت زمستان ۱۴۰۲ با شرایط متنوع نقدی و اقساطی، برای مشتریان آسیا خودرو آغاز شد. بر این اساس، خریداران محصولات فونیکس در سامانه یکپارچه می‌توانند زودتر از موعد، برای دریافت دعوتنامه و خرید خودرو‌ها اقدام کنند. در این طرح امکان بهره‌مندی از شرایط ویژه فروش اقساطی نیز برای محصولات مختلف وجود دارد.

 

با توجه به صدور دعوتنامه محصولات فونیکس سامانه یکپارچه اولویت زمستان ۱۴۰۲، خریداران این محصولات که پیش از این تکمیل وجه خود را در آسیا خودرو انجام داده‌اند، از روز یکشنبه، ۲۶ شهریور ماه به مدت ۵ روز فرصت دارند برای دریافت دعوتنامه به مجموعه نمایندگی‌های آسیا خودرو مراجعه کنند. بر این اساس، خریداران می‌توانند در زمان صدور دعوتنامه، یکی از روش‌های فروش نقدی و فروش اقساطی مدیران خودرو را انتخاب کنند. همچنین خریداران پس از دریافت دعوتنامه، سه روز فرصت برای تکمیل وجه خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید. همکاران ما در آسیا خودرو، آماده پاسخ به سوالات شما در این زمینه هستند.

 

دعوتنامه چه خودروهایی از اولویت زمستان ۱۴۰۲ صادر شده است؟

بر اساس اعلام مدیران خودرو، در این مرحله دعوتنامه خودرو‌های آریزو ۶ پرو، فونیکس FX و تیگو ۷ پرو برای اولویت زمستان ۱۴۰۲ و زودتر از موعد صادر شده است. بر این اساس، در زمینه دعوتنامه تیگو 8 پرو مکس در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد. همانطور که در بالا عنوان شد، در این مرحله خریدار امکان انتخاب روش پرداخت نقدی و اقساطی را برای خرید خودرو‌ها خواهد داشت.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

شرایط فروش ویژه تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی | اقساط ۵ ساله | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

به‌علاوه خریداران می‌توانند در صورت تمایل، خودرو خود را به یکی از دو محصول فونیکس FX و یا آریزو 6 پرو تغییر دهند. به این ترتیب دست خریداران در زمان تکمیل اطلاعات دعوتنامه باز خواهد بود. به این ترتیب در صورت تمایل، می‌توانند محصول مورد نظر خود را به یکی از این دو خودرو تغییر دهند. لازم به یادآوری است، در صورتیکه خریداران محترم تمایلی به دریافت دعوتنامه زودتر از موعد نداشته باشند، اولویت آن‌ها برای زمستان ۱۴۰۲ محفوظ خواهد بود.

 

شرایط فروش اقساطی دعوتنامه محصولات فونیکس سامانه یکپارچه اولویت زمستان ۱۴۰۲

همانطور که عنوان شد، یکی از ویژگی‌های این مرحله، علاوه بر امکان تغییر در خودرو‌ها، استفاده از شرایط فروش اقساطی است. به این ترتیب خرید اقساطی مدیران خودرو برای محصولات فونیکس در این مرحله وجود دارد. انتخاب میان روش‌های فروش نقدی و اقساطی در زمان صدور دعوتنامه بر عهده خریدار است اما پس از انتخاب میان این دو روش، امکان تغییر آن وجود ندارد.

 

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | اقساطی و نقدی

فروش تیگو ۸ پرو مکس IE | ویژه | نقد و اقساط | اقساط تا ۵ سال | همین حالا تماس بگیرید

تماس مستقیم

 

در روش فروش اقساطی دعوتنامه محصولات فونیکس سامانه یکپارچه اولویت زمستان ۱۴۰۲، خریدار حداقل نیمی از قیمت خودرو را پرداخت می‌کند و مبلغ باقی مانده در قالب اقساط تا ۵ سال پرداخت می‌شود. به این ترتیب می‌توانید خودرو را با اقساط ۶۰ ماه خریداری کنید. برای این منظور، مدارک و اطلاعاتی از خریدار و ضامن وی دریافت خواهد شد و پس از تکمیل مدارک و تایید لیزینگ‌های طرف قرارداد، امکان بهره‌مندی از شرایط فروش اقساطی وجود خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر، در صورتیکه پیش از این تکمیل وجه اولیه را در آسیا خودرو انجام داده‌اید، می‌توانید با شماره تلفن ۷۵۱۵۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند.

 

علاوه بر این، برای اطلاع از طرح‌های فروش و قیمت محصولات مدیران خودرو و همچنین کسب اطلاع از محصولات، می‌توانید از طرح مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو که مدتی است در آسیا خودرو آغاز شده استفاده کنید.

 

مشاوره خرید محصولات مدیران خودرو (نقدی | اقساطی)
برای اطلاع از جدیدترین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو (ام وی ام | فونیکس) به صورت نقدی و اقساطی، شماره خود را درج کنید.

ثبت نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *