مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
چری تیگو 7 اسپرت لاکچری

معایب تیگو ۷

یکی از محصولات خودرو سازی چین، تیگو ۷ است، که در ایران مونتاژ و به فروش میرسد. تیگو ۷ خودرویی است که در سال ۱۳۹۶ در ایران عرضه شد، و تا امروز نیز تولید آن ادامه داشته است. می دانیم که در کارایی و ساختار خودروها همانطور که مزایایی وجود دارد معایبی نیز یافت می شود، امروز در این مقاله می خواهیم به برخی از معایب تیگو ۷ بپردازیم.

برخی خودرو تیگو ۷ را اولین کراس اوور لوکس چینی بازار ایران می دانند. فروش انبوه تیگو ۷، و استقبال مردم برای خرید این خودرو نشان می دهد، که مزایای این خودرو از معایب آن بیشتر است، و همین امر سبب شده که این خودرو فروش خوبی داشته باشد.

اولین نسل چری تیگو ۷ در اصل توسط کانپست چری در نمایشگاه خودرو پکن سال ۲۰۱۲ پیش نمایش شد، نسخه تولیدی آن در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۱۶ چین نشان داده شده است.

گزینه های موتور موجود در ابتدا شامل یک موتور ۱.۵ لیتری چهار بنزینی و یک موتور ۲.۰ لیتری چهار بنزینی خطی است. تیگو ۷ تولیدی، بعدا در بازار خودروی چین در ماه جولای با قیمت های ۸۵۹۰۰ یوان تا ۱۵۰۹۰۰ یوان عرضه شد.

اواسط تابستان سال ۹۶ بود که تیگو ۷ در ایران عرضه شد، تقریبا یک سال بعد در پاییز سال ۹۷ تیپ آی ای آن به بازار داخلی آمد. تیپ آی ای تیگو ۷ با تیپ اکسلنت آن در ۱۸ مورد تفاوت دارند. تیپ آی ای این خودرو امکانات بیشتری نسبت به تیپ اکسلنت آن دارد، از این امکانات می توان به روکش چرمی موکا، ترمز پارک برقی و رینگ های جدید اشاره کرد.

بعد از چند سال کشور چین سری دوم این خودرو را با نام چری تیگو ۷ پرو روانه بازار کرد، که هنوز این مدل به بازار ایران نرسیده است.۱۹۱۴

مشخصات فنی تیگو ۷

خودروی تیگو ۷ مشخصات فنی مورد توجهی دارد، که می خواهیم آنها را نیز در اینجا شرح دهیم. طراحی داخلی این خودرو از چرم قهوه ای می باشد و سقف آن پانورامیک برقی است، این خودرو دارای دوربین ۳۶۰ درجه می باشد و دوربین عقب و جلو آن داینامیک است. دارای سیستم رانندگی دو حالته و چراغ های جلو خودرو اتوماتیک می باشند.

همچنین این خودرو مشخصات فنی همچون سنسور پارک در عقب و جلو خودرو، دارای سیستم تثبیت، سنسور باران و سیستم فرمان برقی نیز از دیگر مشخصات تیگو ۷ هستند. سیستم صوتی تصویری این خودرو به صورت مانیتور لمسی که قابلیت اتصال همراه از طریق بلوتوث را دارد، طراحی شده است.

تنظیم آینه های جانبی این خودرو به صورت برقی، دارای چراغ رانندگی در روز، سیستم خودکار کمک راننده، مجهز به