مشاهده مطلبمشاوره فروش
مشاهده مطلبفروش اقساطی محصولات فونیکس
تیگو ۷ پرو

بهترین شرایط خرید تیگو ۷ پرو را با ما تجربه کنید

برای اطلاع از بهترین شرایط فروش تیگو ۷ پرو کافی است به سایت آسیا خودرو قسمت شرایط فروش محصولات مراجعه کنید. موضوع فروش ماشین با اقساط۱۰۰ ماهه موضوعی رایج و عادی می‌باشد؟ اما آیا واقعیت دارد و در کدام یک از نمایندگی‌ها می‌توان این امکان را پیدا کرد؟

نمایندگی آسیا خودرو در فروش تیگو ۷ پرو با اقساط ۱۰۰ ماهه

نمایندگی آسیا خودرو که زیر مجموعه مستقیم شرکت مدیران خودرو می‌باشد، یکی از انواع نمایندگی هایی است که این توانایی را دارند که خودروهای مربوط به شرکت چری و همینطور ماشین های مربوط به ایران خودرو را به دو صورت نقد و اقساط به مشتریان گرامی می فروشد.

همچنین ارگانها و نهادهای مخصوصی مثل فرهنگیان وجود دارند که اشخاص زیر مجموعه نیروهای مسلح و… را دربر می گیرند. شرکت‌ آسیا خودرو برای اشخاصی که در این ارگانها کار می‌کنند و در جستجوی خرید اقساطی ماشین هستند بجای پرداخت ۵۰ درصد از پول اولیه ماشین، فقط ۴۰ درصد پیش پرداخت را در نظر گرفته و این دسته از خریداران می توانند ۶۰ درصد مابقی هزینه آن را هم به صورت اقساطی بپردازند.

شما می توانید تعداد اقساطی را که برای ماشین قرار است بپردازید، به جهت بازپرداخت هزینه باقی مانده از هزینه کلی ماشین انتخاب نمایید که بسته به نظر و انتخاب خود شخص بعنوان متقاضی دارد. بدین صورت، خریدار می‌تواند به آسانی و به سادگی اقساط ۱۲ ماهه و یا ۶۰ ماهه را انتخاب نماید. چیزی به اسم اقساط ۱۰۰ ماهه در هیچ یک از نمایندگی‌ها موجود نیست و در پایان ماکزیمم زمانی که به منظور بازپرداخت مابقی هزینه خودرو می‌توانید داشته باشید همان ۶۰ ماه و یا ۵ سال می‌باشد.

مقایسه تیگو ۷ پرو با سانتافه

بررسی خصوصیات تیگو ۷ در فروش خودرو با  اقساط ۶۰ ماهه یک ایده بسیار جنجالی شده که مشتریان زیادی از آن استقبال نموده اند. در آغاز قصد داریم به بررسی خصوصیات فنی تیگو ۷ بپردازیم تا آگاهی بیشتری بدست آورید و بهترین خودروی چینی موجود در بازار را پیدا کنید.

 آیا بهترین انتخاب برای شما می تواند همین خودروی تیگو ۷ پرو باشد یا نه. بنابراین ابتدا بایستی آگاه باشید که تیگو ۷ یکی از انواع کراس اورها و در واقع یک نیم شاسی شرکت چری می‌باشد که اکثرا حالت اسپرت دارد و برای نسل جوان بسیار مناسب می باشد.

 با این حال تعداد زیادی از خانواده‌های این خودرو  هم به خاطر خصوصیات خوب آن مورد استقبال  زیادی قرار گرفته اند.

قدرت موتور تیگو ۷ پرو

قدرت موتور این خودرو نشان می‌دهد که دارای قدرتی است که در شرایط گوناگون مثل سر بالایی‌ها، ترافیک ها و جاده های ناهموار و نامناسب مثل یخ و برف و… می‌تواند حرکت کند، از این رو آگاهی از ویژگی های آن خیلی مهم می‌باشد.

تیگو ۷ دارای قدرت موتوری در حدود ۱۴۷ اسب بخار می‌باشد. شاید این ان